Biura podróżyPrzeloty

Karolewski w Qatar Airways

To póki co najgłośniejszy tegoroczny transfer  polskiej branży turystycznej. Grzegorz Karolewski, były dyrektor generalny Oasis Tours został dyrektorem handlowym w Qatar Airways – podał portal turystyka.rp.pl.

Grzegorz Karolewski od 2008 był związany z Oasis Tours. Jego odejście zapoczątkowało szereg zmian personalnych u znanego touroperatora. Prezesem firmy został Andrzej Dembiński, ściągnął on ostatnio do firmy m.in. Marka Amrosza. Dla tych, którzy zastanawiali się co z Grzegorzem Karolewskim, jest wiadomość. Trafił on do katarskich linii lotniczych, które od niedawna oferują loty z Warszawy.

Qatar udanie wstrzelił się w rynek. Początkowy rozkład został szybko zastąpiony nowym, gdyż zainteresowanie lotami przeszło oczekiwania właścicieli przewoźnika. Qatar będzie latał siedem razy w tygodniu na lotniska na linii Warszawa – Doha – Warszawa, oferując stamtąd szereg połączeń z całym światem. Teraz za sprzedaż, marketing i dochód w polskim oddziale Qatar Airways będzie odpowiadał Karolewski – podaje turystyka.rp.pl.

Wydaje się, że póki co to właśnie z Oasisem może być związana duża część ciekawych transferów w branży. Ostatnio głośno było o przejściu w roli koordynatora regionalnego do Grecos Holiday Radosława Mazurka, byłego dyrektora biura Oasis Tours w Katowicach.

Zobacz również

2 komentarze. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz Filak

Cześć,
Blog o tematyce biegowo – rowerowej. Trochę o biegach, maratonach, a także filmy z ciekawych tras rowerowych.
Zawodowo zajmuję się turystyką.