Ciekawe lasty

Na wakacje we wrześniu?

Ci, którzy nie zdążyli ze zorganizowaniem sobie urlopu w ścisłym sezonie wakacyjnym, mogą pomyśleć o wrześniowych wczasach. Zwłaszcza ci, którzy lecą na wakacje we dwójkę bądź z bardzo małymi dziećmi.

Zaletą tego typu wyjazdów jest przede wszystkim mniejszy tłok, spokojniejsza atmosfera oraz niższe ceny. Wrzesień to co prawda nie maj i początek września, kiedy oferty last minute są najtańsze, ale jednak można zapłacić dużo mniej niż w ścisłym sezonie.

Na chwile dzisiejszą można wyróżnić garść ciekawych ofert, które przedstawiają się następująco:


Cypr Północny
Club Alda ***
śniadania
Termin: 03.09 – 10.09.2012 z Warszawy
Cena: 899zł/osoba

Touroperator: Citron Travel

Rewelacyjna propozycja dla wszystkich chcących zwiedzić Cypr Północny. Co prawda hotel to spokojny i maleńki pensjonacik, jednak w takiej cenie ciężko znaleźć samo połączenie lotnicze w dwie strony, a tu mamy dodatkowo transfery z hotelu, opiekę rezydenta oraz ubezpieczenie w cenie. W terminach późniejszych cena za hotel Club Alda jest niewiele wyższa.


Bułgaria
Amfora ***
All Inclusive
Termin: 15.09 – 22.09.2012 z Warszawy
Cena: 1564zł/osoba

Touroperator: Wezyr Holidays

Co prawda po sezonie w Bułgarii, jednak baza wypadowa dla osób chcących korzystać z miasta i skorzystać z lokalnych atrakcji.


Teneryfa
Be Live Orotava ****
All Inclusive soft
Termin: 06.09 – 13.09.2012 z Warszawy
Cena: 2299zł

Touroperator: Itaka

Ciężko kupić wakacje na Wyspach Kanaryjskich w ich pełnym sezonie za taką kwotę. A mamy tu solidny hotel położony centralnie w mieście – Puerto de la Cruz na północy wyspy. W zasięgu ręki znany w Europie Loro Park – niesamowity ogród botaniczny. W hotelu brak basenu, jednak istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z kompleksu basenowego 150m od hotelu.


Majorka
Tamarix ***
śniadania i obiadokolacje
Termin: 07.09 – 14.09.2012 z Warszawy
Cena: 1997zł

Touroperator: TUI Poland

Bardzo atrakcyjnie wyglądająca oferta, zwłaszcza, że hotel ma dość dobre recenzje i znajduje się w miejscowości Cala D’Or, pełnej sklepów i knajpek. Trzeba pamiętać, że pierwsza część września to dalej sezon i moc atrakcji na Majorce.


Egipt
Stella Makadi Garden *****
All Inclusive
Termin: 14.09 – 21.09.2012 z Warszawy
Cena: 2134zł

Touroperator: Wezyr Holidays

Niezwykle gorący jeszcze okres w Egipcie i komu zależy na upałach, będzie mógł tutaj na nie liczyć. Czemu wziąłem pod uwagę ten hotel? Dlatego, że uważam, że ma jeden z aktualnie lepszych stosunków jakości do ceny. Hotel nowy, znajduje się w zatoce Makadi Bay, a z opcji All Inclusive można korzystać zarówno w części Garden, jak i siostrzanych hotelu Stella Makadi Resort. Tam również znajduje się plaża i pełna oferta barowa. Bardzo dobrze oceniany przez Polskich turystów, średnia ocena na opiniotwórczym Holidaycheck.pl wynosi 5,2…

Zobacz również

3 komentarze. Zostaw komentarz

 • Tylko patrzcie na zakres ubezpieczenia w lastach – bo na tym też się oszczędza, żeby osiągnąć okazyjną cenę. Lepiej choćby np. przez sms choćby w generali wykupić niż potem żałować albo kombinować w razie co.

  Odpowiedz
 • Otóż to, sam rok temu wpakowałem się w takie kłopoty na szybko wykupując okazyjną ofertę. Niestety mieliśmy pewien mały wypadek, a tu nagle problemy z ubezpieczeniem.

  Odpowiedz
 • A co ma piernik do wiatraka?
  Oferty lotnicze są zawsze ubezpieczone, i to na taką samą sumę w przypadku ofert standardowych, jak i lastów.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz Filak

Cześć,
Blog o tematyce biegowo – rowerowej. Trochę o biegach, maratonach, a także filmy z ciekawych tras rowerowych.
Zawodowo zajmuję się turystyką.