Ciekawe lasty

Ostatnia szansa na majówkę

Weekend majowy jak zwykle napędza koniunkturę w biurach podróży. I to zarówno wśród tych, które organizują autokarowe, weekendowe wycieczki, ale również dla touroperatorów, którzy proponują tygodniowe wakacje w ciepłych krajach.

Ciepłe kraje jak zwykle cieszą się sporym powodzeniem i tu miejsc pozostało niewiele. Nawet nie tyle niewiele, co biura licząc na dodatkowy zysk, dostawiły dodatkowe maszyny. Tak zrobiły biura lecące do Hurghady, tak zrobił ostatniej soboty Wezyr Holidays, który rzutem na taśmę dostawił po jednym samolocie w Warszawy oraz Katowic.

30 kwietnia są jeszcze wolne miejsca chociażby na Gran Canarię, 28 kwietnia wylatują samoloty Wezyr Holidays do Turcji. Wolne miejsca do cieszącej się zainteresowaniem Turcji mamy jeszcze 1 maja.

Nie zostały wyprzedane jeszcze wszystkie autokarowe wycieczki objazdowe. Tu możemy wybierać między najbliższą i trochę dalszą zagranicą. Nawet najwięksi organizatorzy, jak Rainbow Tours, nie zamknęły sprzedaży wycieczek do Czech czy Austrii.

Dla chcących zobaczyć atrakcje Włoch również nie zabraknie ofert. Zaczynając od małych, lokalnych biur, po dużych organizatorów, jak Almatur czy Itaka.

Jak widać, nic straconego. Dla lubiących podejmować decyzję w ostatnim momencie pozostała atrakcyjna pula wolnych miejsc.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz Filak

Cześć,
Blog o tematyce biegowo – rowerowej. Trochę o biegach, maratonach, a także filmy z ciekawych tras rowerowych.
Zawodowo zajmuję się turystyką.