Promocje

Lato 2014 w sprzedaży!

Każdego roku sprzedaż letnich ofert w biurach podróży rusza coraz wcześniej. Co prawda październikowa przedsprzedaż Ecco Holiday w 2012 roku (na lato 2013) była mocno przestrzelona, a większość imprez była później anulowana, ale czy musi być tak tym razem? Najwięksi póki co milczą, 23 września w godzinach popołudniowych o starcie oferty poinformowało biuro podróży Sun Fun, które tym samym otwiera listę organizatorów sprzedających lato w popularnych „Firstach”.

Wiadomość o starcie oferty przeczytałem z lekkim zdziwieniem. Wszak na dobre nie rozpoczęła się jeszcze sprzedaż zimy, a tu miałby ktokolwiek myśleć o letnich wakacjach w 2014 roku? Poza tym, czy można być pewnym, kiedy nie ma jeszcze oferty innych organizatorów, że nie nastąpią żadne zmiany operacyjne i biuro finalnie nie będzie latać na poszczególne kierunki w te dni, które akurat są w systemie?

No cóż, życzę powodzenia, choć nie wyobrażam sobie klientów, którzy nie zechcą poczekać na zaprezentowanie całej oferty dostępnej na rynku. Dynamikę sprzedaży ofert na letnie wakacje zimą napędza w dodatku coraz większa liczba reklam – zwłaszcza w telewizji, prasie czy Internecie.

[symple_heading type=”h2″ title=”Co ciekawego w ofercie Sun Fun?” margin_top=”5px;” margin_bottom=”15px” text_align=”left”]

NOWE KIERUNKI – Turcja Egejska oraz grecka wyspa Kos. Biuro rozwija się pod kątem krajów, które zna – do puli trafia kolejna grecka wyspa, a także zachodnie wybrzeże Turcji – wyloty do Bodrum oraz Dalamanu. Na tle niespokojnego Egiptu i tradycyjnie dużych kontyngentów biura do tego kraju spodziewałem się, że dywersyfikacja letnich kierunków będzie mimo wszystko większa.

GRATISY – tradycyjnie, jak w większości tego tupu akcji – Gwarancja Niezmienności Ceny, wybrane wycieczki, dodatkowe vouchery z rabatami.

Szczegółowe informacje odnośnie wszystkich warunków rezerwacji, kwot zaliczek oraz terminów wpłat można znaleźć w regulaminie. Pierwszy etap akcji letniej przedsprzedaży, którą biuro tradycyjnie nazywa First Call trwa do 13 października.

[symple_heading type=”h2″ title=”Ceny?” margin_top=”5px;” margin_bottom=”15px” text_align=”left”]

Przeanalizowałem popularny okres, czyli czerwiec oraz ścisły okres wakacyjny. Ceny są niezłe – biorąc oczywiście pod uwagę tegoroczne ceny wakacji. Oczywiście dla amatorów wakacji za 1500 zł nic ciekawego się tam nie znajdzie. Rzecz która zwróciła moją uwagę, to dość dobrze trzymające się ceny wakacji w Egipcie. Mimo kryzysu, który ewidentnie toczy tamtejszą turystykę, Sun Fun zachował się bardzo wstrzemięźliwie wyceniając wakacje nad Morzem Czerwonym bardzo „rynkowo”.

Oczywiście atrakcyjność Firstów Sun Fun będzie można ocenić, gdy ofertę opublikuje jeszcze parę innych biur – w tym te największe. A więc… czekamy!

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz Filak

Cześć,
Blog o tematyce biegowo – rowerowej. Trochę o biegach, maratonach, a także filmy z ciekawych tras rowerowych.
Zawodowo zajmuję się turystyką.