Biura podróży

Zmian w Oasis ciąg dalszy…

Sieć szumi od plotek, a odnoszę wrażenie, że  zarząd Oasis Tours nie do końca potrafi się do nich odnieść. Czy poprawi to zmiana na stanowisku… rzecznika prasowego?

W najnowszych „Wiadomościach Turystycznych” pojawił się materiał o głośnej sprawie przejęcia na wyłączność przez Sun Fun hoteli z sieci Caribbean w Tunezji. Dla przypomnienia – ich właściciel ogłosił się inwestorem Oasis Tours, co miało doprowadzić do rozszerzenia oferty o kolejne kierunki. A tu nie tylko nowych kierunków brak, brak oferty zimowej (podobnie jak w roku ubiegłym), ale brak również samych Caribbeanów…

Trochę kuriozalne, a jednak.

Nie ma co się dziwić, że w sieci pojawiły się plotki o problemach organizatora okraszone w dodatku informacjami o zaległościach w pensjach dla pracowników.

Sytuacja ciągle się zmienia, gdyż dzisiaj nowy prezes, Andrzej Dembiński poinformował o zmianie na stanowisku rzecznika prasowego, którym był… Grzegorz Karolewski – wieloletni dyrektor generalny firmy. Oasis ma zatem nowego rzecznika, więc z zaciekawieniem będę śledził postępy w pracy – być może pokusi się on (a dokładniej ona) o bardziej szczegółowe wyjaśnienia dotyczące bieżącej sytuacji w firmie.

/edit 21.11.2012

W dniu dzisiejszym ukazała się informacja, ze Grzegorz Karolewski definitywnie pożegnał się z firmą Oasis Tours, czego można było się spodziewać.

Zobacz również

2 komentarze. Zostaw komentarz

  • Oglądająca
    07/04/2013 00:08

    No tak… portal, który głównie ściemnia, a nie zagląda wgłąb dalszych spraw. Powodzenia w prowadzeniu dalszych, mało faktycznych wpisów. Iza

    Odpowiedz
  • Informacje wykorzystane w tym wpisie oparte są tylko i wyłącznie na wiedzy, która w tamtym czasie była ogólnodostępna w sieci.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz Filak

Cześć,
Blog o tematyce biegowo – rowerowej. Trochę o biegach, maratonach, a także filmy z ciekawych tras rowerowych.
Zawodowo zajmuję się turystyką.