PrzelotyWakacje

Tanimi liniami na wakacje?

Powszechniejszy dostęp do sieci, brak oporów przed płatnościami online powoduje, że coraz większa liczba osób organizuje sobie wakacje zagraniczne na własną rękę. Sprzyjają temu również tanie linie lotnicze, które systematycznie rozwijają siatkę połączeń z Polski.

W poprzednich latach, sporym powodzeniem cieszyły się połączenia Wizz Aira do bułgarskiego Burgas. W tym roku nowością będą m.in. połączenia Eurolotu do Chorwacji, a także Ryanaira na grecką wyspę Kos. Zobaczmy, jak cenowo prezentuje się to na wybrane, czerwcowe terminy.

Najbogatsza siatkę Eurolot posiada z lotniska w Warszawie, stamtąd można dolecieć aż do trzech chorwackich miast – Zadaru, Splitu, Rijeki oraz Dubrownika. Do tego ostatniego można również kupić przeloty z Krakowa, Gdańska czy Poznania. Wybrane połączenie z Krakowa w taryfie ekonomicznej to koszt 658zł zł za osobę w obie strony! Ceny na lipiec sierpień są analogicznie trochę droższe.

Dubrownik Eurolot

Z racji otworzenia przez Ryanair bazy w Krakowie, oferta ich lotów zwiększy się o kolejne cztery połączenia, w tym na grecką wyspę Kos! To niesamowita okazja do samodzielnego kupienia przelotu oraz znalezienia sobie apartamentów czy hoteli na miejscu. Loty raz w tygodniu, więc najkrócej można lecieć na tydzień i jego wielokrotność 🙂 Znaleziona w systemie cena wraz z opłatą za kartę kredytową oraz ze skalkulowanym bagażem głównym (15kg):

Ten sam przewoźnik proponuje również przeloty z Krakowa na Maltę czy na Cypr (Paphos) w dobrych cenach (wszystkie skalkulowane ze wszystkimi kosztami oraz z bagażem głównym). Teraz wszystko zależy od naszej inwencji.

Dawniej sporo osób interesowało się biletami czarterowymi, by samodzielnie lecieć do ciekawych, wakacyjnych miejsc. Wychodzi na to, że coraz częściej będziemy mogli latać jeszcze taniej, korzystając z połączeń low costowych przewoźników.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz Filak

Cześć,
Blog o tematyce biegowo – rowerowej. Trochę o biegach, maratonach, a także filmy z ciekawych tras rowerowych.
Zawodowo zajmuję się turystyką.