Promocje

Sindbad piętnuje Ecolines

Podobnie jak w przypadku działań TUI (zniżki we własnych kanałach sprzedaży), atrakcyjne ceny oferuje przewoźnik autokarowy Ecolines, wystawiając nielimitowaną ilość biletów w atrakcyjnych cenach na Grouponie.

Z pewnością wielu obeszłoby się niewiedzą, gdyby nie „uprzejmie donoszę” Sindbada, który w sieci agencyjnej nagłośnił sprawę nieuczciwej konkurencji.

Bo raz, że cierpią na tym agenci – biura stacjonarne, które nie mogą sprzedawać biletów Ecolines w takich cenach, to jeszcze cała branża odczuje jednorazowe skutki grouponowych działań.

Ecolines na grouponie

Co ciekawego oferuje Ecolines?

Chociażby połączenie Warsazwa – Berlin, które możemy kupić za… 37zł. Przejazd do Franfurtu to promocyjny koszt 100zł, a do Brukseli można jechać za 110zł.

Oferta na portalu zakupów grupowych to wyjazdy z Warszawy i na szczęście widać, że zainteresowanie ofertą jest minimalne. W poprzedniej akcji z biletami, które oferowała inna firma przewozowa, sprzedawały się one setkami.

Obecna oferta Ecolines kończy się za 14 godzin, a sprzedano jedynie… 46 biletów 🙂

Z pewnością będzie to cenna nauka dla wszystkich firm przewozowych, które zamierzają w ten sposób reklamować swoje usługi.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz Filak

Cześć,
Blog o tematyce biegowo – rowerowej. Trochę o biegach, maratonach, a także filmy z ciekawych tras rowerowych.
Zawodowo zajmuję się turystyką.