Reklama

Reklama na bloguWspółpraca reklamowa jest sprawą całkowicie indywidualną, mogę ją w całości dopasować do potrzeb oraz możliwości danej firmy.

Lubie oryginalne pomysły oraz akcje, jednak jestem również otwarty na kampanie banerowe czy wpisy sponsorowane. Te ostatnie zawsze są wyraźnie oznaczone. Dotyczy to również recenzji hoteli czy pensjonatów, których zaproszenie zawsze chętnie przyjmę i zrecenzuję swój pobyt na blogu.

Każdą kampanię można zrealizować w inny sposób – chcesz poznać warunki finansowe – pisz śmiało, postaram się jak najszybciej ustosunkować się do twojej propozycji. Zawsze szanuję wszystkie osoby, które kontaktują się przez skrzynkę mailową, więc żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.

Mail: tomek@travelan.pl

Statystyki Travelan.pl

Aktualne (październik 2013) statystyki to:

– 8 000 unikalnych użytkowników w miesiącu i 14 000 wyświetleń;
 4 minuty – średni czas jednej wizyty na blogu;
– 59 fanów na Facebooku;
4 osoby zapisane do newslettera;
– 4 – Page Rank strony.

analytics

Czytelnicy

Blog w całości jest poświęcony turystyce oraz bieganiu, stąd posiada bardzo sprofilowaną grupę czytelników.

Opierając się danych z fanpage na Facebooku widać, że grupę czytelników stanowią w podobnej proporcji mężczyźni i kobiety. Największa grupa fanów to osoby w przedziale 26 – 34 lat (25%), ale nie dużo mniejszą rzeszę odbiorców stanowią osoby w wieku 42 – 49 lat.

face

Zaangażowanie

Blog to nie tylko moje wpisy, ale również komentarze czytelników. Wszystkie podlegają odpowiedniemu regulaminowi, stąd nie wszystkie pojawiają się finalnie na stronie. Aktualnie w bazie bloga Travelan.pl znajduje się 106 komentarzy.

Blog posiada swój fanpage na Facebooku (69 fanów), konta na Google Plus oraz Twitterze. W grudniu 2014 zostało założone konto na Instagramie, które obserwuje aktualnie 21 userów.

Formy współpracy

Każdy produkt można inaczej zareklamować i opisać za pomocą bloga. Standardowymi formami współpracy są:

Wpisy sponsorowane
Reklama danego produktu, usługi bądź strony internetowej w formie wpisu na blogu. Artykuł musi oczywiście dotyczyć tematyki mojego bloga. Wpisy sponsorowane są zawsze wyraźnie oznaczone, by żadnego czytelnika nie wprowadzać w błąd.

[symple_box color=”yellow” text_align=”left” width=”100%” float=”none”] Reklama banerowa – rozliczana za czas emisji banerów na stronie. Dostępne miejsca i rozmiary to top strony i szeroki baner (728/90 px), a także prawe menu (sidebar) z dowolnymi banerami o szerokości 300 px. Istnieje możliwość zamieszczenia baneru (ów) bezpośrednio we wpisie.
[/symple_box]

[symple_box color=”red” text_align=”left” width=”100%” float=”none”]

Recenzje – recenzje produktów, miejsc i obiektów turystycznych. Dotyczy to również bazy hotelowej – chętnie przyjmę zaproszenia hoteli i pensjonatów w celu napisania własnej recenzji na blogu.

[/symple_box]

[symple_box color=dark” text_align=”left” width=”100%” float=”none”]

Konkursy – konkursy organizowane dla czytelników za pośrednictwem bloga. Nie podejmuję się organizacji konkursów rozliczanych barterem.

[/symple_box]

[/symple_toggle]