Biura podróży

Oasis bez limitów!

Oasis stara się podtrzymać swój pozytywny obraz jako godnego zaufania touroperatora. Do agentów trafił list o spotkaniu z prezesem Śląskiej Izby Turystyki.

Prezes Oasis Tours zapewnił o dobrej kondycji biura, zapowiedział również zmiany w umowach, w tym m.in. zniesienie limitów sprzedaży.

Według mnie zniesienie limitów wcale nie musi oznaczać dobrej kondycji, a wręcz przeciwnie. Przyznawanie umów wszystkim może być efektem krzyku z prośbą o sprzedaż.

Generalnie panuje tendencja, że liczące się biura wprowadzają mniej lub bardziej oficjalne progi rezerwacyjne, które warunkują utrzymanie poziomu sprzedaży bądź warunków prowizyjnych.

Tym bardziej, że roczny obrót w Oasisie był bardzo symboliczny i miał wyeliminować organizatorów, którzy sprzedają rocznie dosłownie jedną, dwie rezerwacje.

Moim okiem oferta jest bardzo droga i nie pasująca do oferty konkurencji. Dziwne tym bardziej, że Oasis wszedł w lato bardzo późno i miał ogląd sytuacji na rynku. Oby rychło w czas ceny okrzepły zanim zacznie się okres last minute.

Zobacz również

2 komentarze. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz Filak

Cześć,
Blog o tematyce biegowo – rowerowej. Trochę o biegach, maratonach, a także filmy z ciekawych tras rowerowych.
Zawodowo zajmuję się turystyką.