Biura podróży

Nowy katalog Oasis Tours… hmmm

Do biur trafiają nowe katalogi Oasis Tours. Lepiej późno niż wcale jak mówi przysłowie, ale też forma katalogu delikatnie mówiąc… zaskakuje.

Nowy katalog organizatora to w zasadzie nie katalog, a broszura. Porównując do innych, liczących się biur widać, że postawiono na oszczędność.

Choć kolorowe katalogi wypiera pomału internet, to jednak stanowią ważny element w biurach podróży. W tym przypadku Oasis nie ma czym się szczycić.

Okładka katalogu Oasis Tours

Największe jednak zdziwienie wywołał wstęp z treścią przesłania Andrzeja Dembińskiego. Nie dość, że wszędzie prezentowane zdjęcie przedstawia pana prezesa z lekko przekrzywionym i mało efektywnie wywiązanym krawatem, to odniosłem wrażenie, że katalog jest skierowany do agentów turystycznych, a nie do klientów. Zapewne przeciętnego turystę mało obchodzi jakaś Rada Agentów, o której wspomina Dembiński we wstępie.

przedmowa

Przeglądając ofertę, zaskakuje ciągłe wspominanie systemu Secur, na którym pracuje Oasis. Z pewnością wiąże się to z nowym prezesem, który właśnie w Secura trafił do Oasisa.

Interesujące jest nowatorskie podejście do kategorii hoteli, które zostały podzielone na Wakacje rodzinne, dla seniorów, welness & spa, dla zdrowia, z nurkowaniem, po wakacjach, dla aktywnych, z golfem, z nianią, z aqua parkiem, dla nowożeńców, wakacje z medytacją oraz z historią Krety. Ufff, w każdej po kilka hoteli, zobaczymy jak przyjmie się to zarówno po stronie biur podróży, jak i klientów.

kategorie

Zobacz również

1 komentarz. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz Filak

Cześć,
Blog o tematyce biegowo – rowerowej. Trochę o biegach, maratonach, a także filmy z ciekawych tras rowerowych.
Zawodowo zajmuję się turystyką.