Biura podróży

Nowa strona Exim Tours

Po liftingu loga organizatora, przyszedł czas na nową odsłonę strony internetowej. Podsumowując: jest lepiej i bardziej profesjonalnie.

Głównym udziałowcem Eximu została niemiecka grupa REWE, wcześniej dość skąpo eksponowana na stronie i w materiałach reklamowych, obecnie na wszystkich plakatach, ulotkach, a także na stronie www widoczne jest logo i odnośnik do REWE Group.

Wygląd nowej witryny został ujednolicony do stron holdingu w innych krajach, chociażby do centrali w Czechach:

Exim Tours Polska
Nowa strona Exim Tours
Exim Tours Czechy
Strona www Exim Tours Czechy

Teraz zdecydowanie łatwiej znaleźć chociażby stacjonarne punkty sprzedaży oraz biura agencyjne. Wzorem Itaki, Sun Fun, a niedługo TUI, biuro wprowadza strefę klienta, gdzie każdy który już kupił swoje wakacje, po wpisaniu numeru rezerwacji oraz nazwiska, uzyska wszystkie niezbędne informacje o swojej podróży.

Z pewnością będą tam odznaczone aktualne wpłaty.

Ciekawą, nową rzeczą jest możliwość „zamówienie” konsultanta, czyli wskazanie swojego numery telefonu oraz pory, w której można spodziewać się połączenia.

konsultatnt exim tours

Wyszukiwarka ofert działa szybko i profesjonalnie. Czytelne i przejrzyste opisy przyciągają wzrok, proces rezerwacji wydaje się w pełni zautomatyzowany.

Jednym zdaniem było dość chaotycznie, a jest przejrzyście i estetycznie. Jednolita kolorystyka i wygląd stron są również dobrym posunięciem całej grupy.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz Filak

Cześć,
Blog o tematyce biegowo – rowerowej. Trochę o biegach, maratonach, a także filmy z ciekawych tras rowerowych.
Zawodowo zajmuję się turystyką.