Citibank od dłuższego czasu proponuje klientom kartę kredytową Citibank Wizz Air, dzięki której można było bez opłaty transakcyjnej kupować bilety.

Niedawno zasady jej użytkowania zostały mocno zmodyfikowane. Opłata transakcyjna objęła nawet posiadaczy specjalnej karty kredytowej (27zł), jednak jej posiadanie zapisuje nas automatycznie do Wizz Discount Club, klubu, w którym członkostwo było do tej pory płatne. Opłata transakcyjna kartą Wizz jest i tak niższa niż w przypadku innych kart kredytowych.

Dzięki temu możemy kupować bilety dla siebie oraz dla osób z nami podróżujących w niższych niż standardowych cenach. Gwarantowana zniżka to aż 45zł na osobie.

Do tego za każde wydane 5zł na stronie wizzair.com otrzymujemy na kartę 2 punkty, wszystkie pozostałe transakcje są promowane jednym punktem za każde wydane 5zł. Punkty te możemy przelewać na swoje konto Wizz Air i wykorzystywać na zakup biletów. Każde 10 punktów to jedna złotówka do wykorzystania w Wizz Air.

Karty Citi były do tej pory płatne niezależnie od wykonywanej ilości operacji. Oplata była dość niska, bo jedynie 8zł miesięcznie. Aktualnie Wizz Air wraz z Bankiem Handlowym prowadzą kampanię promocyjną dla wszystkich chcących dołączyć do grona posiadaczy kart. Jej wyrobienie oraz utrzymanie w pierwszym roku jest całkowicie darmowe!

To dobra okazja zwłaszcza dla osób, które zamierzają korzystać z usług Wizz Air. Wniosek można złożyć online, Citi Bank ma również swoje punkty obsługi na lotniskach, skąd węgierska tania linia oferuje dużą ilość operacji.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

Tomasz Filak

Cześć,
Blog o tematyce biegowo – rowerowej. Trochę o biegach, maratonach, a także filmy z ciekawych tras rowerowych.
Zawodowo zajmuję się turystyką.