Sitia - Kreta

Itaka poleci do Sitii

Opolska Itaka w sezonie Lato 2016 będzie realizować połączenia z Warszawy oraz Katowic na lotnisko Sitia a Krecie. Wiadomość o tyle mnie zaciekawiła, że zwiedzając wschodnią część Krety trafiliśmy do tej niezwykle urokliwie położonej miejscowości. Dziwiłem się wtedy, że polskie biura nie wysyłają tu turystów ze względu na kameralny klimat i ładną plażę w mieście.

Dojeżdżając do Sitii zdziwiły nas kierunkowskazy na port lotniczy, o którym nigdy wcześniej nie słyszeliśmy. Postanowiliśmy podjechać, a naszym oczom ukazał się niewielki budyneczek, a w środku pojedyncze stanowiska odprawy bagażowej 🙂

Lotnisko Sitia

Lotnisko Sitia

Zazdroszczę już wszystkim, którzy swoje wakacje na Krecie rozpoczną od przylotu na to lotnisko. Grecki, kameralny klimat.

Itaka będzie wykonywała tam połączenia ze względu na coraz bardziej rozszerzającą się ofertę hoteli w okolicach Iarapetry. Tu transfery z lotniska w Heraklionie trwały na tyle długo, że Itaka zdecydowała się na otwarcie nowej trasy.

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Last Minute
Koniec ery tanich lastów?
Katalog Oasis Tours okładka
Nowy katalog Oasis Tours… hmmm
Sunshine Holiday
Sunshine Holiday kończy działalność

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www