Nowa odsłona Ryanair

Osoba odpowiedzialna za ocieplenie wizerunku Ryanair najwidoczniej działa. Nowa strona internetowa to kolejny krok do lepszego odbioru przewoźnika, a przede wszystkim dużo przyjemniejsze korzystanie z ryanair.com.

Strona przede wszystkim jest dużo bardziej estetyczna. Stuningowano kolorystykę, z dwóch kolorów charakteryzujących Ryanair – żółty i błękitny, postawiono w końcu na błękitny. Nie o to chodzi który jest ładniejszy, ważne jest to, że obecny layout sprawia wrażenie na prawdę nowego, świeżego.

Najważniejsza zmiana – zlikwidowanie captcha przy wyszukiwaniu lotów. Było to niezwykle irytujące i gdyby nie tanie bilety, wszyscy omijali stronę Ryanaira szerokim łukiem. Captcha stała się przeszłością, więc przechodzimy od razu do wyboru lotu, a także poglądu cen na okoliczne daty.

W kolejnych krokach możemy dokupić wszelkie usługi dodatkowe, a przede wszystkim wpisać dane pasażera/ów. Co ważne, wybierając bagaż rejestrowany, nie jesteśmy już ograniczeni do wyboru spośród dwóch (jak było do tej pory) – 15 i 20 kg. Teraz poza tym, mamy od razu możliwość zakupienia dwóch bagaży po 15 kg bądź jednego 15 i drugiego 20-to kilogramowego.

Widać, że Ryanair zaczerpnął sprawdzone wzorce innych przewoźników. Zbliżony układ rezerwacyjny można znaleźć na wielu innych stronach, dzięki czemu obsługa serwisu robi się intuicyjna. Te same usługi i możliwości co dotychczas, a oprawione nową szatą graficzną i rozkładem poszczególnych elementów mogą tak wiele zmienić…

ryanair-www

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Rejsówki dla Krakowa, czartery dla Katowic
Wizz Prepaid Travel Card
Karta walutowa od Wizz Air
Ryanair
Tanimi liniami na wakacje?

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www