Titanic Beach

Titanic Beach w Egipcie

W Titanicu byłem w kwietniu 2011 roku. Ostatnio robiłem porządek w zdjęciach i znalazłem na dysku wiele ciekawych zdjęć samego hotelu. Postanowiłem wrzucić z racji tego, że na blogu zrobiłem mały remont w kategoriach. Wpisy zostały przyporządkowane do odpowiednich działów. Postanowiłem również stworzyć kategorię „Hotele”, do której mam zamiar wrzucać własne, subiektywne opisy i zdjęcia obiektów, w których dane było mi spędzić chociażby kilka dni.

Do Titanica wybrałem się na typowy, słoneczny wypoczynek. Tym bardziej, że było to pierwszy turnus Itaki po pamiętnej Arabskiej Wiośnie, co wiązało się z bardzo niskimi cenami egipskich ofert.

Hotel zresztą do typowego leniuchowania świetnie się nadaje, wielki teren, niesamowicie rozbudowany kompleks basenowy, możliwość korzystania z bliźniaczej infrastruktury sąsiedniego Titanic Palace, a także Aqua Park.

Titanic Beach

Ładnie wygląda na zdjęciu? Typowy przykład egipskiego kiczu 🙂 Wszechobecny plastik, czyli jedna wielka ściema.

Titanic Beach

Co by jednak nie mówić, cała infrastruktura wygląda imponująco.

Hotel Titanic Beach w Hurghadzie

Titanic Beach - Aqua Park

Titanic Beach

Titanic Beach - Aquapark

Titanic Beach - morze wody

Titanic Beach - małe zdjeżdżalnie

Titanic Beach - statek

Jak to w Egipcie, nie zabraknie pięknych, szerokich, piaszczystych plaż. Ta znajduje się bezpośrednio przy hotelu.

Plaża w hotelu Titanic Beach

Plaża w hotelu Titanic Beach

Plaża w hotelu Titanic Beach

Generalnie polecam – rodzinom z mniejszymi i większymi dziećmi, a poza ścisłym sezonem wszystkim, którzy chcą po prostu odpocząć, a jednocześnie wykorzystać możliwości wodnego szaleństwa!

Ogólna ocena 8/10
Raj dla rodzin dziaciakami ze względu na Aquapark oraz piaszczystą lagunę, dzieki czemu najmłodsi mogą taplać się w gorącej, piaszczystej płyciźnie.
Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Aquis Marine Resort
Aquis Marine Resort & Waterpark
R2 Pajara Beach
Fuerteventura – R2 Pajara Beach
Premiere Classe Wrocław
Premiere Classe we Wrocławiu
1 wypowiedź

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www