Oceanarium w Barcelonie

Oceanarium w Barcelonie

Czyli najgorzej wydane pieniądze. Nie dlatego, że oceanarium nie jest ciekawe. Wprost przeciwnie. Jest po prostu zbyt drogie!

Cena biletu kupowanego w kasie to 20 euro. Sporo, biorąc pod uwagę, że sporo mniej kosztuje chociażby wejście do Sagrada Familia. Można co prawda zejść z tej ceny, ale bardzo niewiele. Po pierwsze, na stronie internetowej oceanarium można często znaleźć kupony zniżkowe. Ja z takowym pojawiłem się w kasie i dwa bilety kupiłem za 35 euro (kupon ze zniżką na 2,5 euro).

Można również kupić wejściówkę przez internet. Dla osoby dorosłej taki bilet kosztuje 18 euro.

Aż strach pomyśleć przed jakim dylematem stają rodziny z dzieciakami – wszak to dla najmłodszych jest największa frajda.

Wchodząc do oceanarium przechodzimy ścieżkę, w której możemy oglądać liczne akwaria, a także poruszać się ruchomym chodnikiem po przeszklonym tunelu. Zresztą zobaczcie sami:

Dodatkowo kilka fotek „normalnych” akwariów:

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
10 miast wschodniej Krety które trzeba zobaczyć
Kraków
Wypad do Krakowa – konieczne podziemia rynku!
Faro 2 Maspalomas
Faro 2 – opuszczone centrum handlowe
2 komentarze
  • Odpowiedz

    Kolega był. Oglądałam zdjęcia, niektóre okazy warte obejrzenia. Cena może duża – ale mówił, że są zniżki na jakiś dzień tygodnia i akurat wtedy trafił.

  • Olo
    Odpowiedz

    Wygląda niczemu sobie, ale faktycznie cena dość spora…

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www