Itaka - Zima, białe szaleństwo Zima 2013/2014

Narty w Itace 2013 / 2014

Do biur oraz klientów trafił w końcu katalog Itaki z ofertą wyjazdów narciarskich na sezon 2013 /2014. Na pierwszy rzut oka dużo okazalszy i ładniej wydany niż ten w roku ubiegłym. Aktualnie do 3 października trwa kolejny etap first minute z rabatami do 25% oraz pakietem gwarancji w cenie.

Stanowczo późno została opublikowana zeszłoroczna, narciarska oferta. Itaka mocno weszła w ten segment oferując jako pierwsza wyjazdy narciarskie… do Turcji (czarter). Początkowe recenzje po pierwszych wyjazdach były tragiczne (nie dopisała pogoda i śnieg), później dużo bardziej wszystko się rozkręciło, a przedstawiciele biura zapewniają, że tureckie Erzurum było hitem. Podobnie jak w roku ubiegłym, w sezonie 2013 / 2014 jest to topowy, narciarski kierunek opolskiego biura. Hotele na stokach, znany, wysoki standard, dobre ceny. Wyloty z aż czterech lotnisk – Warszawa, Katowice, Poznań i Gdańsk.

Turcja - Erzurum

Kolejne podejście do Banska w Bułgarii okazało się niewypałem, Itaka postawiła na zupełnie nowe kierunki, i to w dodatku kilka! Co znajdziemy jeszcze w katalogu?

Włochy – możemy dolecieć samolotem do Verony (z Katowic i Gdańska) bądź do Turynu (z Warszawy, Gdańska i Katowic). Na miejscu opieka polskiego rezydenta, a także kilka hoteli w różnych częściach Dolomitów oraz Piemontu.

Sporymi nowościami są Hiszpania (Sierra Nevada) oraz francuska Sabaudia. Włochy oraz Francja to efekt łączenia samolotów z Wygodą Travel. Turyści wybierający Sabaudię będą przewożeni z lotniska w Turynie, klienci wybierający Hiszpanię będą lądować w Maladze lub Granadzie (tylko Warszawa).

Jestem ciekawy, jak największy polski organizator będzie w stanie masowo organizować lotnicze wyjazdy narciarskie. Oferta jest spora, zwłaszcza jeśli chodzi o Turcję i Włochy. Katalogi dostępne są już w biurach podróży, wygodnie można również przejrzeć online na stronie Itaki.

http://www.itaka.pl/ekatalog/itaka-narty-1314/

Itaka - Zima, białe szaleństwo Zima 2013/2014

[symple_toggle title=”Newsletter Travelan.pl”]Chcesz jako pierwszy/a otrzymywać informacje mailowe o najnowszych wpisach na blogu? Zapisz się do newslettera!

[subscribe2]

[/symple_toggle]

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Wakacje 2014 tanimi liniami?
Reklamy biur podróży w TV
Hotel Xanadu Snow White
Samolotem na narty
2 komentarze
  • Patrycja
    Odpowiedz

    Zarezerwowałam z ich katalogu wakacje w Sierra Nevada. Wiem, ze będziemy lądować w Maladze, mam pytanie, czy o tej porze roku nadal jest tam ciepło ???????
    Czy jest szansa na „lato” w Maladze o tej porze roku? Chcemy z mężem wypożyczyć auto, jeśli ktoś zna jakąś tanią wypożyczalnie, będziemy wdzięczni.
    Pozdrawiamy

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www