Nowa szata graficzna

Po ponad rocznym funkcjonowaniu bloga Travelan.pl postanowiłem zmienić szatę graficzną. Poprzednią darzę sentymentem, jednak nie dało się na niej w pełni wykorzystać chociażby całej szerokości ekranu.

Nowe rozwiązanie zostało wdrożone dzisiaj w godzinach dopołudniowych, jednak w dalszym ciągu pracuję nad wyeliminowaniem mniejszych i większych usterek – bardzo proszę o ew. maile w sprawie niedoróbek czy niedogodności.

Nad wyborem szablonu długo pracowałem, efekt końcowy bardzo mnie zadowala – blog stał się dużo bardziej przejrzysty i czytelniejszy. Mam nadzieję, że każdemu przyjemniej będzie spędzało się na nim czas.

Dzięki większej szerokości kolumny z wpisami, postaram się dużo częściej publikować ciekawe zdjęcia i materiały oparte na turystycznych fotografiach.

Układ jest w pełni dynamiczny, przez co blog bardzo wygodnie można czytać chociażby za pomocą smartfonów, a dostosowanie do nich stron to w dzisiejszej dobie konieczność.

Mam nadzieję, że wszystkim, albo przynajmniej większej części przypadnie do gustu.

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Covidowa męczarnia na Słowacji, czyli 98. Kosice Marathon
TT Warsaw
Targi – pożytek czy przeżytek?
Targi coraz słabsze – case study Glob 2013
2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www