Netholiday Spot

Spoty Net Holiday

Net Holiday opublikował już drugi filmik, w którym pokazuje uroki hoteli które sprzedaje. Chwalą się również klienci korzystający z oferty Net Holiday. Dziś czas na Tunezję.

Egipt ciekawy. Trochę o kraju, wycieczkach, hotelach, a na samym końcu o opiece biura.

Dziś na Youtube pojawił się filmik z relacją klientów odpoczywających w Tunezji, o dobry humor przyprawił zwłaszcza fragment, w którym turystyka chwaląc Net Holiday porusza temat ubiegłorocznych bankructw… Sama chyba iedna nie zdaje sobie sprawę, że powierzyła swoje wakacje ludziom, których firma była największym zeszłorocznym bankrutem. Zresztą, zobaczcie sami 🙂

http://www.netholiday.pl/referencja,klienci-na-wakacjach-w-tunezji-dziela-sie-opinia-o-net-holiday,44.html

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
TT Warsaw
Targi – pożytek czy przeżytek?
Wakacje
Wakacje 2014 – warto się śpieszyć?
Wakacje
Lastów ci u nas dostatek :)
4 komentarze
 • mbm
  Odpowiedz

  To zwykła kryptoreklama, bo Biuro ma fatalnych pilotów, beznadziejne zakwaterowanie – najgorsze miejsca hotelowe z widokiem na śmietniki i zaplecza, których nie da się zamienić w recepcji,kiepskie wyżywienie. Nawet na bardzo długich trasach stare autobusy bez WC. Traktowanie klienta przez pilota po chamsku jak w dawnej TRIADZIE. Odradzam to biuro, nigdy więcej z nimi nie pojadę !!!!!

 • Odpowiedz

  Zeszłoroczna jaśminowa rewolucja odstraszyła od Tunezji setki tysięcy zagranicznych turystów, także tych z Polski. W 2011 roku kraj ten odwiedziło 97 tysięcy Polaków, około 60 tysięcy mniej niż rok wcześniej. Według szacunków tunezyjskiego Ministerstwa Turystyki, w tym roku ma ich być około 110 tysięcy, a za kilka lat – jak twierdzi właściciel specjalizującego się w tym kierunku biura podróży Oasis Tours – nawet 300 – 400 tysięcy. Dawna francuska kolonia nawet po rewolucji sprawia wrażenie najbardziej europejskiego z północnoafrykańskich państw. Chociaż Polakom kojarzy się głównie ze słońcem i plażami, to touroperatorzy próbują też zarabiać na egzotycznych tunezyjskich miastach, wycieczkach na Saharę i rzymskich zabytkach.

 • Odpowiedz

  A to ciekawe.

 • Odpowiedz

  nieźle.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www