Garść promocji na Cuponation

Czasem się mówi, że Polacy są mistrzami w łapaniu promocji, a o tej skali świadczyły wyniki sprzedaży kuponów rabatowych popularnych serwisów grupowych zakupów. Stosunkową nowością na polskim rynku jest serwis Cuponation.pl, dzięki któremu możemy zaoszczędzić trochę pieniążków w popularnych sklepach internetowych.

Tym co zasługuje na pochwałę jest prostota i intuicyjność w posługiwaniu się serwisem. Dla mnie ogromną zaletą jest… brak przymusu rejestracji! Owszem, możemy podać swój adres mailowy by zarejestrować się w newsletterze, jednak nie jest to wymagane, a z każdej oferty możemy skorzystać w każdym momencie.

Cuponation zgromadził już sporą bazę sklepów, w tym jak zwykle największą popularnością cieszą się oczywiście ciuchy. Można je przeglądać zarówno alfabetycznie, jak i spośród zdefiniowanych kategorii. W serwisie nie zabrakło działu „Podróże i wakacje”, a co możemy tam znaleźć?

Póki co wycieczki Stena Line, a także zniżkowe bilety Lufthansy czy kupon zniżkowy Polskiego Busa na wejście do Muzeum Figur Woskowych we Wiedniu. Z pewnością można liczyć, że dział szybko zacznie się rozbudowywać, a prostota korzystania i zakupy bezpośrednio u ogłaszających się firm jeszcze bardziej uwiarygodnią nowy serwis.

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Wakacje 2014 tanimi liniami?
Hotel Xanadu Snow White
Samolotem na narty
LOT - Promocja Roku
Jeżeli kupować bilety, to właśnie teraz!
2 komentarze
  • Odpowiedz

    Faktycznie ciekawy pomysł – na razie ofert turystycznych nie za dużo, ale moim zdaniem to kwestia czasu. Zresztą, podobnych serwisów tego typu jest sporo – tylko czekać aż zaczną rosnąć jak grzyby po deszczu (jak to było w przypadku wspomnianych zakupów grupowych)

  • Odpowiedz

    Ciekawe, ciekawe.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www