Garść promocji na Cuponation

Czasem się mówi, że Polacy są mistrzami w łapaniu promocji, a o tej skali świadczyły wyniki sprzedaży kuponów rabatowych popularnych serwisów grupowych zakupów. Stosunkową nowością na polskim rynku jest serwis Cuponation.pl, dzięki któremu możemy zaoszczędzić trochę pieniążków w popularnych sklepach internetowych.

Tym co zasługuje na pochwałę jest prostota i intuicyjność w posługiwaniu się serwisem. Dla mnie ogromną zaletą jest… brak przymusu rejestracji! Owszem, możemy podać swój adres mailowy by zarejestrować się w newsletterze, jednak nie jest to wymagane, a z każdej oferty możemy skorzystać w każdym momencie.

Cuponation zgromadził już sporą bazę sklepów, w tym jak zwykle największą popularnością cieszą się oczywiście ciuchy. Można je przeglądać zarówno alfabetycznie, jak i spośród zdefiniowanych kategorii. W serwisie nie zabrakło działu “Podróże i wakacje”, a co możemy tam znaleźć?

Póki co wycieczki Stena Line, a także zniżkowe bilety Lufthansy czy kupon zniżkowy Polskiego Busa na wejście do Muzeum Figur Woskowych we Wiedniu. Z pewnością można liczyć, że dział szybko zacznie się rozbudowywać, a prostota korzystania i zakupy bezpośrednio u ogłaszających się firm jeszcze bardziej uwiarygodnią nowy serwis.

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
Lejdis Day
Promocje biur podróży na Dzień Kobiet
Promocja Travel Planet czy Alior Sync?
Ryanair
Tanie linie lotnicze – kiedy najtańsze?
2 komentarze
  • Odpowiedz

    Faktycznie ciekawy pomysł – na razie ofert turystycznych nie za dużo, ale moim zdaniem to kwestia czasu. Zresztą, podobnych serwisów tego typu jest sporo – tylko czekać aż zaczną rosnąć jak grzyby po deszczu (jak to było w przypadku wspomnianych zakupów grupowych)

  • Odpowiedz

    Ciekawe, ciekawe.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www