Garść promocji na Cuponation

Czasem się mówi, że Polacy są mistrzami w łapaniu promocji, a o tej skali świadczyły wyniki sprzedaży kuponów rabatowych popularnych serwisów grupowych zakupów. Stosunkową nowością na polskim rynku jest serwis Cuponation.pl, dzięki któremu możemy zaoszczędzić trochę pieniążków w popularnych sklepach internetowych.

Tym co zasługuje na pochwałę jest prostota i intuicyjność w posługiwaniu się serwisem. Dla mnie ogromną zaletą jest… brak przymusu rejestracji! Owszem, możemy podać swój adres mailowy by zarejestrować się w newsletterze, jednak nie jest to wymagane, a z każdej oferty możemy skorzystać w każdym momencie.

Cuponation zgromadził już sporą bazę sklepów, w tym jak zwykle największą popularnością cieszą się oczywiście ciuchy. Można je przeglądać zarówno alfabetycznie, jak i spośród zdefiniowanych kategorii. W serwisie nie zabrakło działu “Podróże i wakacje”, a co możemy tam znaleźć?

Póki co wycieczki Stena Line, a także zniżkowe bilety Lufthansy czy kupon zniżkowy Polskiego Busa na wejście do Muzeum Figur Woskowych we Wiedniu. Z pewnością można liczyć, że dział szybko zacznie się rozbudowywać, a prostota korzystania i zakupy bezpośrednio u ogłaszających się firm jeszcze bardziej uwiarygodnią nowy serwis.

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
Itaka - promocja dzieci 50 procent
Dwie promocje Itaki
Ecolines groupon
Sindbad piętnuje Ecolines
Happy Day
Turystyka odporna na groupony?
2 komentarze
  • Odpowiedz

    Faktycznie ciekawy pomysł – na razie ofert turystycznych nie za dużo, ale moim zdaniem to kwestia czasu. Zresztą, podobnych serwisów tego typu jest sporo – tylko czekać aż zaczną rosnąć jak grzyby po deszczu (jak to było w przypadku wspomnianych zakupów grupowych)

  • Odpowiedz

    Ciekawe, ciekawe.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www