Lejdis Day

Promocje biur podróży na Dzień Kobiet

Jak każdego roku, najwięksi organizatorzy przygotowują promocje z okazji dnia kobiet, a wiele osób wybierających się na wczasy czeka na ten dzień, by upolować dla siebie coś specjalnego.

Niewielu organizatorów odsłoniło się dzisiaj, z pewnością jutrzejszy dzień przyniesie kolejne komunikaty, które na bieżąco będą pojawiały się w tym wpisie. Zachęcam do śledzenia, a więc zaczynamy!

ALFA STARLejdis Day

Lejdis Day

Akcja rusza 8 marca i obejmie rezerwacje założone do 10 marca 2013 roku. Wszystkie panie otrzymają zniżkę w wysokości 200 zł, a dziewczynki 100 zł. Zniżki obejmują całą ofertę touroperatora począwszy od 1 kwietnia do ostatniego dnia października. Zniżki łączą się ze wszystkimi obowiązującymi promocjami związanymi z przedsprzedażą lata.

CITRON TRAVEL

Citron Travel

Citron przygotował dla wszystkich pełnopłatnych pań tylko na rezerwacje potwierdzone w dniu 8 marca. Promocja dotyczy pełnej oferty organizatora, czyli Cypru Północnego, Bodrum oraz Majorki. Rabat wynosi aż 50% na dorosłą, jedną panią w pokoju.

OK SERVICES – kup wakacje, dostaniesz wycieczkę

OK Services - promocja na dzień kobiet

OK z Bielska Białej przygotował promocję, w której każda kobieta na wakacyjnej rezerwacji otrzyma wycieczkę fakultatywną gratis. Akcja trwa do 10 marca 2013 roku. Gratisowe wycieczki to:

– Grecja – Riwiera Olimpijska: Wyspa Skiathos + Alikies (z wyłączeniem Promocji Tygodnia)

– Bułgaria – Morze Czarne: Wieczór Bułgarski

– Chorwacja – Riviera Kvarnerska: Wyspa KRK

GTI

GTI - promocja dzień kobiet

Biuro podróży GTI na wszystkie rezerwacje założone 8 marca oferuje rabat 50 zł pod warunkiem, że na rezerwacji znajduje się przynajmniej jedna pani.

 

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
Nadchodzi First Minute 2013
Nowa promocja – Wizz Premium
Sitia - Kreta
Itaka poleci do Sitii
2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www