Lejdis Day

Promocje biur podróży na Dzień Kobiet

Jak każdego roku, najwięksi organizatorzy przygotowują promocje z okazji dnia kobiet, a wiele osób wybierających się na wczasy czeka na ten dzień, by upolować dla siebie coś specjalnego.

Niewielu organizatorów odsłoniło się dzisiaj, z pewnością jutrzejszy dzień przyniesie kolejne komunikaty, które na bieżąco będą pojawiały się w tym wpisie. Zachęcam do śledzenia, a więc zaczynamy!

ALFA STARLejdis Day

Lejdis Day

Akcja rusza 8 marca i obejmie rezerwacje założone do 10 marca 2013 roku. Wszystkie panie otrzymają zniżkę w wysokości 200 zł, a dziewczynki 100 zł. Zniżki obejmują całą ofertę touroperatora począwszy od 1 kwietnia do ostatniego dnia października. Zniżki łączą się ze wszystkimi obowiązującymi promocjami związanymi z przedsprzedażą lata.

CITRON TRAVEL

Citron Travel

Citron przygotował dla wszystkich pełnopłatnych pań tylko na rezerwacje potwierdzone w dniu 8 marca. Promocja dotyczy pełnej oferty organizatora, czyli Cypru Północnego, Bodrum oraz Majorki. Rabat wynosi aż 50% na dorosłą, jedną panią w pokoju.

OK SERVICES – kup wakacje, dostaniesz wycieczkę

OK Services - promocja na dzień kobiet

OK z Bielska Białej przygotował promocję, w której każda kobieta na wakacyjnej rezerwacji otrzyma wycieczkę fakultatywną gratis. Akcja trwa do 10 marca 2013 roku. Gratisowe wycieczki to:

– Grecja – Riwiera Olimpijska: Wyspa Skiathos + Alikies (z wyłączeniem Promocji Tygodnia)

– Bułgaria – Morze Czarne: Wieczór Bułgarski

– Chorwacja – Riviera Kvarnerska: Wyspa KRK

GTI

GTI - promocja dzień kobiet

Biuro podróży GTI na wszystkie rezerwacje założone 8 marca oferuje rabat 50 zł pod warunkiem, że na rezerwacji znajduje się przynajmniej jedna pani.

 

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
Karta kredytowa Citibank WizzAir
Darmowe karty Wizz
Rzeczpospolita
Ranking biur wg. Rzeczpospolitej
Autokar TUI
Ostre cięcie prezesa Andryszczaka
2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www