LOT - Promocja Roku

Jeżeli kupować bilety, to właśnie teraz!

Sypnęło lotniczymi promocjami bardzo obficie, a warunkiem uzyskania atrakcyjnych taryf jest ich kupienie właśnie teraz! Poniżej co ciekawsze promocje, ważnych dla Polaków przewoźników.

LOT

W Promocji Roku możemy kupić bilety dwustronne do Nowego Jorku nawet za 1784zł. Taryfy są oczywiście bezzwrotne, a bilet należy wykupić między 6, a 8 marca 2013 roku. Podróż musi się odbyć w dniach od 15 kwietnia do 27 października z terminem pobytu na miejscu co najmniej 3 dni.

LOT - Promocja Roku

KLM

Do 8 marca włącznie trwa wielka promocja KLM, a linia promuje tanie bilety na połączenia do czasu rozpoczęcia wakacji. Dzięki szerokiej siatce połączeń możemy skorzystać z połączeń z całym światem – od Europy po Amerykę Północną i Południową oraz Karaiby. W zależności od kierunku, przy biletach dwustronnych obowiązuje minimalny i maksymalny okres pobytu na miejscu.

Promocja KLM

QATAR AIRWAYS

Już pod koniec lutego katarski przewoźnik ogłosił promocję dla użytkowników systemu PayPal, z którym linie podpisały umowę. Dzięki temu można zakupić bilet nawet z 20-procentową zniżką na połączenia z Dubajem, Abu Zabi, Salalah czy Bangkokiem. Warunkiem skorzystania z oferty jest wykupienie biletu między 21, a 24 marca i opłacić rezerwację za pomocą systemu PayPal.

Qatar Airways promocja Pay Pal

EUROLOT

Polska spółka PLL LOT równocześnie ogłosiła swoją promocję, która promuje połączenia krajowe. Wszystkie bilety zostają zrównane to stałej ceny 149zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest konieczność odbycia podróży między 15 kwietnia, a 26 października. Akcja trwa od dzisiaj, do 8 marca 2013 roku.

Eurolot 149zl

AIR BERLIN

Niemiecki przewoźnik wypuścił kolejną pulę atrakcyjnych cenowo biletów na swoje połączenia. Oczywiście to co najbardziej może zainteresować Polaków to np.  połączenia z z Krakowa, Gdańska i Warszawy do Berlina, z Berlina np. do Wiednia, Zurychu, Kopenhagi i na Wyspy Kanaryjskie. Promocyjne stawki zaczynają się od 375zł, a promocyjne bilety są dostępne do jutra, 7 marca 2013 roku.

Promocja Air Berlin

AER LINGUS

Promocja, którą linia ogłosiła dzisiejszego popołudnia. Przewoźnik oferuje zniżki na połączenia z Polski do Irlandii, a skorzystać z nich można 21 marca 2013, a lot musi się odbyć między 1 kwietnia, a 23 października 2013 roku.

Aer Lingus promocja

Wszyscy, którzy zamierzają wykupi przeloty na oferowanych trasach, mogą wykorzystać okres promocji i dokonać płatności. Teraz tylko czekać na coroczne promocje biur podróży związane z 8 marca 2013 roku,  o których oczywiście wspomnę na blogu.

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Wizz Airem z Katowic do Dubaju!
Lejdis Day
Promocje biur podróży na Dzień Kobiet
Szalone ceny LOT
Ciekawa promocja LOT

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www