Ecolines groupon

Sindbad piętnuje Ecolines

Podobnie jak w przypadku działań TUI (zniżki we własnych kanałach sprzedaży), atrakcyjne ceny oferuje przewoźnik autokarowy Ecolines, wystawiając nielimitowaną ilość biletów w atrakcyjnych cenach na Grouponie.

Z pewnością wielu obeszłoby się niewiedzą, gdyby nie “uprzejmie donoszę” Sindbada, który w sieci agencyjnej nagłośnił sprawę nieuczciwej konkurencji.

Bo raz, że cierpią na tym agenci – biura stacjonarne, które nie mogą sprzedawać biletów Ecolines w takich cenach, to jeszcze cała branża odczuje jednorazowe skutki grouponowych działań.

Ecolines na grouponie

Co ciekawego oferuje Ecolines?

Chociażby połączenie Warsazwa – Berlin, które możemy kupić za… 37zł. Przejazd do Franfurtu to promocyjny koszt 100zł, a do Brukseli można jechać za 110zł.

Oferta na portalu zakupów grupowych to wyjazdy z Warszawy i na szczęście widać, że zainteresowanie ofertą jest minimalne. W poprzedniej akcji z biletami, które oferowała inna firma przewozowa, sprzedawały się one setkami.

Obecna oferta Ecolines kończy się za 14 godzin, a sprzedano jedynie… 46 biletów 🙂

Z pewnością będzie to cenna nauka dla wszystkich firm przewozowych, które zamierzają w ten sposób reklamować swoje usługi.

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
Oasis Tours
Pierwsza gwiazdka Oasis
polskie serwisy zakupów grupowych
Co tam słychać na Grouponie?
Wakacje 2014 tanimi liniami?

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www