Walentynki

Promocje na walentynki

Walentynki już jutro, a biura podróży jak zwykle przy tego typu wydarzeniach oferują bonusy dla zakochanych. Poniżej lista co ciekawych promocji, która udało się wypatrzyć wśród największych organizatorów.

Neckermann – przy rezerwacjach ofert na Lato 2013 do 14 lutego, biuro podróży daję zniżkę 5% dla drugiej połowy. Zniżka oczywiście łączy się ze wszystkimi aktualnymi promocjami wynikającymi z letniej przedsprzedaży. W ramach walentynkowej promocji Neckermann oferuje hotele tylko dla dorosłych – formuły, które zyskują coraz większą rzeszę zwolenników w Polsce. Przy okazji walentynkowej promocji biuro promuje znane i luksusowe sieci hotelowe, jak Sentido czy Paloma.

Sentido hotels resort logo

GTI – wszyscy klienci, którzy wykupią wakacje z GTI od 12 do 17 lutego otrzymają w prezencie voucher na kwotę 100zł do wykorzystania w sezonie zimowym 2013/2014. W tym przypadku i wilk syty i owca cała, gdyż oferta zimowa w GTI dopiero w tym roku nabrała rumieńców. To dobra okazja do zachęcenia klientów do skorzystania z usług biura najbliższej zimy.

Walentynki GTI

Best Reisen – pomysł oryginalny, zamiast rabatów, konkurs! Wystarczy w maksymalnie 500 znakach odpowiedzieć na pytanie: „Którą z proponowanych przez nas ofert (kraj, region, hotel) uznajecie za najbardziej romantyczną?” Biuro na odpowiedzi czeka do 14 lutego, a najciekawsze wypowiedzi zostaną nagrodzone upominkami.

OK Services – biuro słynące głównie z wyjazdów autokarowych oraz na dojazd własny organizuje promocję dzięki której druga osoba płaci tylko 50% ceny. W porównaniu z Neckermannem, dotyczy to cen katalogowych. Warunkiem przyznania rabatu jest wpłata zaliczki 50 % , dopłata do 100 % do dnia 28.02.2013).

OK Services walentynki

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Happy Day
Turystyka odporna na groupony?
Garść promocji na Cuponation
Hotel Xanadu Snow White
Samolotem na narty

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www