Walentynki

Promocje na walentynki

Walentynki już jutro, a biura podróży jak zwykle przy tego typu wydarzeniach oferują bonusy dla zakochanych. Poniżej lista co ciekawych promocji, która udało się wypatrzyć wśród największych organizatorów.

Neckermann – przy rezerwacjach ofert na Lato 2013 do 14 lutego, biuro podróży daję zniżkę 5% dla drugiej połowy. Zniżka oczywiście łączy się ze wszystkimi aktualnymi promocjami wynikającymi z letniej przedsprzedaży. W ramach walentynkowej promocji Neckermann oferuje hotele tylko dla dorosłych – formuły, które zyskują coraz większą rzeszę zwolenników w Polsce. Przy okazji walentynkowej promocji biuro promuje znane i luksusowe sieci hotelowe, jak Sentido czy Paloma.

Sentido hotels resort logo

GTI – wszyscy klienci, którzy wykupią wakacje z GTI od 12 do 17 lutego otrzymają w prezencie voucher na kwotę 100zł do wykorzystania w sezonie zimowym 2013/2014. W tym przypadku i wilk syty i owca cała, gdyż oferta zimowa w GTI dopiero w tym roku nabrała rumieńców. To dobra okazja do zachęcenia klientów do skorzystania z usług biura najbliższej zimy.

Walentynki GTI

Best Reisen – pomysł oryginalny, zamiast rabatów, konkurs! Wystarczy w maksymalnie 500 znakach odpowiedzieć na pytanie: „Którą z proponowanych przez nas ofert (kraj, region, hotel) uznajecie za najbardziej romantyczną?” Biuro na odpowiedzi czeka do 14 lutego, a najciekawsze wypowiedzi zostaną nagrodzone upominkami.

OK Services – biuro słynące głównie z wyjazdów autokarowych oraz na dojazd własny organizuje promocję dzięki której druga osoba płaci tylko 50% ceny. W porównaniu z Neckermannem, dotyczy to cen katalogowych. Warunkiem przyznania rabatu jest wpłata zaliczki 50 % , dopłata do 100 % do dnia 28.02.2013).

OK Services walentynki

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
polskie serwisy zakupów grupowych
Co tam słychać na Grouponie?
Last minute bez przyszłości?
Itaka - Zima, białe szaleństwo Zima 2013/2014
Narty w Itace 2013 / 2014

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www