Katalog Oasis Tours okładka

Nowy katalog Oasis Tours… hmmm

Do biur trafiają nowe katalogi Oasis Tours. Lepiej późno niż wcale jak mówi przysłowie, ale też forma katalogu delikatnie mówiąc… zaskakuje.

Nowy katalog organizatora to w zasadzie nie katalog, a broszura. Porównując do innych, liczących się biur widać, że postawiono na oszczędność.

Choć kolorowe katalogi wypiera pomału internet, to jednak stanowią ważny element w biurach podróży. W tym przypadku Oasis nie ma czym się szczycić.

Okładka katalogu Oasis Tours

Największe jednak zdziwienie wywołał wstęp z treścią przesłania Andrzeja Dembińskiego. Nie dość, że wszędzie prezentowane zdjęcie przedstawia pana prezesa z lekko przekrzywionym i mało efektywnie wywiązanym krawatem, to odniosłem wrażenie, że katalog jest skierowany do agentów turystycznych, a nie do klientów. Zapewne przeciętnego turystę mało obchodzi jakaś Rada Agentów, o której wspomina Dembiński we wstępie.

przedmowa

Przeglądając ofertę, zaskakuje ciągłe wspominanie systemu Secur, na którym pracuje Oasis. Z pewnością wiąże się to z nowym prezesem, który właśnie w Secura trafił do Oasisa.

Interesujące jest nowatorskie podejście do kategorii hoteli, które zostały podzielone na Wakacje rodzinne, dla seniorów, welness & spa, dla zdrowia, z nurkowaniem, po wakacjach, dla aktywnych, z golfem, z nianią, z aqua parkiem, dla nowożeńców, wakacje z medytacją oraz z historią Krety. Ufff, w każdej po kilka hoteli, zobaczymy jak przyjmie się to zarówno po stronie biur podróży, jak i klientów.

kategorie

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Upada Lemur Travel
Nieliczne biura żegnają się z godnością
Biura podróży koncesjonowane?
Sky Club
Sky Club dba o reputację
1 wypowiedź

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www