Wizz Air logo

Zmiany w Wizz Air

Do dzisiaj posiadacze kart kredytowych Citi Wizz Air mogli kupować bilety na wizzair.com bez opłat transakcyjnych. Od dziś już to nie obowiązuje, za to każdy posiadacz należy automatycznie do Wizz Discount Club.

Będąc członkiem Wizz Discount Club oszczędzamy 45 złotych na bilecie w jedną stronę. Jako posiadacze karty kredytowej możemy zabrać ze sobą ponadto 9 osób, które również otrzymają zniżkę.

Dla osób, które korzystały do tej pory z karty kredytowej Citi Banku zmiana nie przynosi większej różnicy. Zyskują oni na darmowym członkostwie w Discount Club, ale płacą opłatę transakcyjną na operację kartą.  Jest ona  tak niższa niż w przypadku innych kart, jednak sumaryczna cena biletów wychodzi bardzo podobnie.

Karty Citi wykorzystywały biura podróży, które mogły zaoferować klientom tańsze bilety. Obecnie jednak posiadacz takiej karty musi być jednocześnie jednym z uczestników podróży, co w całości eliminuje ich wykorzystywanie w celach firmowych.

Opłata za otrzymanie karty przez Bank Handlowy wynosi 8zł miesięcznie.

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Bankrutuje OLT Express, po całości!
Modlin Airport
Modlin nieprzyjazny dla linii lotniczych?
Wizz Airem z Katowic do Dubaju!

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www