Qatar Airways

Qatar: Nasze okno na świat

Dzięki uruchomieniu połączeń linii Qatar Airways z Warszawy, nasze okno na świat znacząco się otworzyło. Od 1 lutego loty z Chopina 7 razy w tygodniu!

Linia uruchomiła rejsy z Polski 5 grudnia, a na bilety kupowane do 15 stycznia 2013 dała dobre ceny. To spowodowało, że sporo osób wykupiło bilety, a samoloty na sporo rejsów zostały mocno zapełnione.

Szczęście zupełne i linia musiała zmienić rozkład lotów – od 1 lutego każdego dnia tygodnia będą wykonywane rejsy do stolicy Kataru z Warszawy wg poniższego schematu:

Qatar rozkład lotów

Print screen z qatarairways.com

Co ciekawego jest w stolicy Kataru?

Ano to, że stamtąd katarskimi liniami będziemy mogli lecieć do ponad 100 miast na całym świecie! Z symulacji poszczególnych połączeń można znaleźć bardzo dobre cenowo loty z atrakcyjnym czasem na przesiadkę w Doha.

Przykładowo bilet w dwie strony do australijskiego Perth można kupić za niecałe 4,5 tyś złotych!

Ceny biletów dwustronnych zaczynają się od dwóch tysięcy złotych za osobę, a bieżące taryfy można śledzić na stronie:

http://www.qatarairways.com/global/en/special-offers.page?country_id=en_pl&from=Warsaw%20(WAW)&source_page=task_nav

Qatar

Qatar Airways to nie tylko dobre ceny – przynajmniej do 15 stycznia – ale przede wszystkim bardzo dobra klasa samolotów. Przeciętny wiek maszyny przewoźnika nie przekracza kilku lat, a samoloty są nowocześnie i klasowo wypożyczone.

Dla tych, którzy planują dalsze podróże, to świetna okazja na kupienie taniego biletu w klasie ekonomicznej, która wydaje się przypominać klasy biznesowe niektórych przewoźników… 😉

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
Plaża
Na własną rękę czy z biurem podróży?
Samolot Enter Air
Czartery w dół, górą tanie linie
Ryanair
Euro komuna na niebie
1 wypowiedź

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www