Śląska Izba Turystyki

Oasis bez limitów!

Oasis stara się podtrzymać swój pozytywny obraz jako godnego zaufania touroperatora. Do agentów trafił list o spotkaniu z prezesem Śląskiej Izby Turystyki.

Prezes Oasis Tours zapewnił o dobrej kondycji biura, zapowiedział również zmiany w umowach, w tym m.in. zniesienie limitów sprzedaży.

Według mnie zniesienie limitów wcale nie musi oznaczać dobrej kondycji, a wręcz przeciwnie. Przyznawanie umów wszystkim może być efektem krzyku z prośbą o sprzedaż.

Generalnie panuje tendencja, że liczące się biura wprowadzają mniej lub bardziej oficjalne progi rezerwacyjne, które warunkują utrzymanie poziomu sprzedaży bądź warunków prowizyjnych.

Tym bardziej, że roczny obrót w Oasisie był bardzo symboliczny i miał wyeliminować organizatorów, którzy sprzedają rocznie dosłownie jedną, dwie rezerwacje.

Moim okiem oferta jest bardzo droga i nie pasująca do oferty konkurencji. Dziwne tym bardziej, że Oasis wszedł w lato bardzo późno i miał ogląd sytuacji na rynku. Oby rychło w czas ceny okrzepły zanim zacznie się okres last minute.

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
polskie serwisy zakupów grupowych
Co tam słychać na Grouponie?
Gdzie kupić tanie wakacje na lipiec?
Plaża
Na własną rękę czy z biurem podróży?
2 komentarze
  • Odpowiedz

    Dokładnie popieram przedmówcę, trzeba dokładnie wszystko sprawdzić.

  • Odpowiedz

    Jeśli ktoś naprawdę szuka sprawdzonego (bezpiecznego) biura podróży to niech przede wszystkim sprawdzi kondycję finansową (zadłużenie, zyski, stan gotówki,itd.) tego biura.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www