Oasis Tours

Karolewski w Qatar Airways

To póki co najgłośniejszy tegoroczny transfer  polskiej branży turystycznej. Grzegorz Karolewski, były dyrektor generalny Oasis Tours został dyrektorem handlowym w Qatar Airways – podał portal turystyka.rp.pl.

Grzegorz Karolewski od 2008 był związany z Oasis Tours. Jego odejście zapoczątkowało szereg zmian personalnych u znanego touroperatora. Prezesem firmy został Andrzej Dembiński, ściągnął on ostatnio do firmy m.in. Marka Amrosza. Dla tych, którzy zastanawiali się co z Grzegorzem Karolewskim, jest wiadomość. Trafił on do katarskich linii lotniczych, które od niedawna oferują loty z Warszawy.

Qatar udanie wstrzelił się w rynek. Początkowy rozkład został szybko zastąpiony nowym, gdyż zainteresowanie lotami przeszło oczekiwania właścicieli przewoźnika. Qatar będzie latał siedem razy w tygodniu na lotniska na linii Warszawa – Doha – Warszawa, oferując stamtąd szereg połączeń z całym światem. Teraz za sprzedaż, marketing i dochód w polskim oddziale Qatar Airways będzie odpowiadał Karolewski – podaje turystyka.rp.pl.

Wydaje się, że póki co to właśnie z Oasisem może być związana duża część ciekawych transferów w branży. Ostatnio głośno było o przejściu w roli koordynatora regionalnego do Grecos Holiday Radosława Mazurka, byłego dyrektora biura Oasis Tours w Katowicach.

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Kto odda pieniądze Marszałkowi?
Ryanair
Euro komuna na niebie
Ryanair
Tanimi liniami na wakacje?
2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www