Itaka

II etap promocji Itaki

Skończył się pierwszy etap letniej przedsprzedaży ofert na Lato 2013 w Itace. Klienci spieszyli się by zdążyć dokonać rezerwacji w czasie największych promocji, które trwały do 4 stycznia.

Co niektórzy jednak przyjemnie się zaskoczyli, II etap promocji Itaki to identyczne zasady oraz ceny. Do drugiego etapu przerzucono również dwie promocje, które doszły w trakcie – Single nie płacą oraz Dzieci za połowę ceny. Utrzymano oczywiście Gwarancję Niezmienności Ceny oraz Gwarancję Najniższej Ceny.

No cóż, uważałem, że Itaka to biuro, które trzyma się twardo swoich zasad i wzorem zimy, od 5 stycznia będziemy mieć do czynienia z wyższymi cenami wycieczek. Co może to oznaczać? Wszystko 🙂

Jeden ze scenariuszy może zakładać, że sprzedaż szła wyśmienicie i biuro starało się nie wyhamowywać jej tempa. Drugi jest taki, że sprzedaż była na tyle kiepska, że okres największej przedsprzedaży trzeba było przedłużyć 🙂

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Padł kolejny „grouponowy” organizator
sky club
Net Holiday wysyła umowy
Sunshine Holiday
Sunshine Holiday kończy działalność

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www