Itaka

II etap promocji Itaki

Skończył się pierwszy etap letniej przedsprzedaży ofert na Lato 2013 w Itace. Klienci spieszyli się by zdążyć dokonać rezerwacji w czasie największych promocji, które trwały do 4 stycznia.

Co niektórzy jednak przyjemnie się zaskoczyli, II etap promocji Itaki to identyczne zasady oraz ceny. Do drugiego etapu przerzucono również dwie promocje, które doszły w trakcie – Single nie płacą oraz Dzieci za połowę ceny. Utrzymano oczywiście Gwarancję Niezmienności Ceny oraz Gwarancję Najniższej Ceny.

No cóż, uważałem, że Itaka to biuro, które trzyma się twardo swoich zasad i wzorem zimy, od 5 stycznia będziemy mieć do czynienia z wyższymi cenami wycieczek. Co może to oznaczać? Wszystko 🙂

Jeden ze scenariuszy może zakładać, że sprzedaż szła wyśmienicie i biuro starało się nie wyhamowywać jej tempa. Drugi jest taki, że sprzedaż była na tyle kiepska, że okres największej przedsprzedaży trzeba było przedłużyć 🙂

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Oasis Tours
Zmian w Oasis ciąg dalszy…
Autokar TUI
Oferta TUI znika z portali
Oasis Tours
Karolewski w Qatar Airways

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www