Ryanair

Tanimi liniami na wakacje?

Powszechniejszy dostęp do sieci, brak oporów przed płatnościami online powoduje, że coraz większa liczba osób organizuje sobie wakacje zagraniczne na własną rękę. Sprzyjają temu również tanie linie lotnicze, które systematycznie rozwijają siatkę połączeń z Polski.

W poprzednich latach, sporym powodzeniem cieszyły się połączenia Wizz Aira do bułgarskiego Burgas. W tym roku nowością będą m.in. połączenia Eurolotu do Chorwacji, a także Ryanaira na grecką wyspę Kos. Zobaczmy, jak cenowo prezentuje się to na wybrane, czerwcowe terminy.

Najbogatsza siatkę Eurolot posiada z lotniska w Warszawie, stamtąd można dolecieć aż do trzech chorwackich miast – Zadaru, Splitu, Rijeki oraz Dubrownika. Do tego ostatniego można również kupić przeloty z Krakowa, Gdańska czy Poznania. Wybrane połączenie z Krakowa w taryfie ekonomicznej to koszt 658zł zł za osobę w obie strony! Ceny na lipiec sierpień są analogicznie trochę droższe.

Dubrownik Eurolot

Z racji otworzenia przez Ryanair bazy w Krakowie, oferta ich lotów zwiększy się o kolejne cztery połączenia, w tym na grecką wyspę Kos! To niesamowita okazja do samodzielnego kupienia przelotu oraz znalezienia sobie apartamentów czy hoteli na miejscu. Loty raz w tygodniu, więc najkrócej można lecieć na tydzień i jego wielokrotność 🙂 Znaleziona w systemie cena wraz z opłatą za kartę kredytową oraz ze skalkulowanym bagażem głównym (15kg):

Ten sam przewoźnik proponuje również przeloty z Krakowa na Maltę czy na Cypr (Paphos) w dobrych cenach (wszystkie skalkulowane ze wszystkimi kosztami oraz z bagażem głównym). Teraz wszystko zależy od naszej inwencji.

Dawniej sporo osób interesowało się biletami czarterowymi, by samodzielnie lecieć do ciekawych, wakacyjnych miejsc. Wychodzi na to, że coraz częściej będziemy mogli latać jeszcze taniej, korzystając z połączeń low costowych przewoźników.

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Kup wakacje i nic nie płać!
Wakacje
Fundusz turystyczny – za czy przeciw?
Turecka herbata
Wizy w Turcji po staremu

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www