Oasis Tours

Pierwsza gwiazdka Oasis

Zapowiadany na stronie Oasis Tours Mikołaj (w postaci nowej oferty na lato)  nie przyszedł. Trzeba było czekać równy tydzień, by biuro rozpoczęło sprzedaż… Krety.

Oasis z dniem dzisiejszym rozpoczął sprzedaż lata, jednak jedynie w wydaniu jednego kierunku. Pozostałe zapowiadane są na najbliższe dni. Mało tego, do oferty mają dojść nowe propozycje!

Lepiej późno niż wcale, zobaczmy, jakie przedsezonowe promocje proponuje Oasis.

Pierwsze operację na Kretę biuro rozpocznie 2 czerwca 2013r. Jak na rozpoczęcie sezonu ceny… k o s z m a r n e!

Aqua Sun Village, hotel, w którym Oasis proponował w zeszłym roku swój klub dla dzieci kosztuje 2677zł / osoba za pobyt tygodniowy, a 3707zł za pobyt dwutygodniowy. W tym samym terminie konkurencja oferuje pobyt na Krecie w hotelach o podobnym standardzie o wiele taniej – porównywalne to ceny w okolicach 2100, 2200zł od osoby.

Jedynym obiektem, który można bezpośrednio porównać, jest hotel Alexander House, gdyż ma go w ofercie również Sun Fun. Pozostałe hotele w ofercie to Oasis nie pojawiają się u innych organizatorów.

Alexander House

Alexander House – wylot z Warszawy 02.06.2012 w opcji All Inclusive

Cena Oasis Tours: 2987zł / osoba

Cena Sun Fun: 2060zł / osoba, pokój z widokiem na morze 2225zł / osoba.

Ceny oczywiście rosną wraz z coraz większym zapuszczeniem się w terminy wakacyjne.

Jak widać, zamieszania kadrowe spowodowały opóźnienia w prezentacji letniej oferty. W dodatku ceny, przynajmniej na kierunku greckim są zabójcze, nie ma co się łudzić jakąś znaczącą sprzedażą. Zobaczymy, czy zaporowe ceny na Krecie przełożą się na inne kierunki touroperatora.

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Promocja Travel Planet czy Alior Sync?
Nadchodzi First Minute 2013
Autokar TUI
Ostre cięcie prezesa Andryszczaka

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www