Nowa strona Exim Tours

Po liftingu loga organizatora, przyszedł czas na nową odsłonę strony internetowej. Podsumowując: jest lepiej i bardziej profesjonalnie.

Głównym udziałowcem Eximu została niemiecka grupa REWE, wcześniej dość skąpo eksponowana na stronie i w materiałach reklamowych, obecnie na wszystkich plakatach, ulotkach, a także na stronie www widoczne jest logo i odnośnik do REWE Group.

Wygląd nowej witryny został ujednolicony do stron holdingu w innych krajach, chociażby do centrali w Czechach:

Exim Tours Polska

Nowa strona Exim Tours

Exim Tours Czechy

Strona www Exim Tours Czechy

Teraz zdecydowanie łatwiej znaleźć chociażby stacjonarne punkty sprzedaży oraz biura agencyjne. Wzorem Itaki, Sun Fun, a niedługo TUI, biuro wprowadza strefę klienta, gdzie każdy który już kupił swoje wakacje, po wpisaniu numeru rezerwacji oraz nazwiska, uzyska wszystkie niezbędne informacje o swojej podróży.

Z pewnością będą tam odznaczone aktualne wpłaty.

Ciekawą, nową rzeczą jest możliwość “zamówienie” konsultanta, czyli wskazanie swojego numery telefonu oraz pory, w której można spodziewać się połączenia.

konsultatnt exim tours

Wyszukiwarka ofert działa szybko i profesjonalnie. Czytelne i przejrzyste opisy przyciągają wzrok, proces rezerwacji wydaje się w pełni zautomatyzowany.

Jednym zdaniem było dość chaotycznie, a jest przejrzyście i estetycznie. Jednolita kolorystyka i wygląd stron są również dobrym posunięciem całej grupy.

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
Autokar TUI
Ostre cięcie prezesa Andryszczaka
Ilu agentów sprzedaje ofertę Net Holiday?
Itaka
II etap promocji Itaki

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www