Itaka - promocja dzieci 50 procent

Dwie promocje Itaki

Opolska Itaka, najwyraźniej chcąc przyśpieszyć decyzję niektórych klientów, wprowadziła w ramach pierwszego etapu letniej przedsprzedaży specjalne ceny dla singli oraz dzieci w wybranych hotelach.

Promocja powoduje, że finalna cena wakacji może stać się jeszcze bardziej atrakcyjna, przez znaczące obniżenie ceny za dziecko – o 50 procent od dotychczasowej kwoty w wybranych hotelach.

Jest ich całkiem sporo, gdyż ponad 160, a dokładną listę tych hoteli możemy znaleźć w załączniku:

itaka.pl/cms/att/promocja/komunikat_012_promocja_dzieci_za_pol_ceny_LATO2013.pdf

Wszystko to w ramach pierwszego etapu promocji, który trwa w Itace do 3 stycznia 2013 roku.

Single Itaka

W tym samym czasie Itaka zaproponowała też drugą promocję – dla osób, które jeżdżą same. Wykupując którykolwiek z proponowanych w promocji hoteli, nie dopłacimy za pokój jednoosobowy! Co ciekawe, Itaka wzięła tu na tapetę sporo ciekawych hoteli, które znajdują się blisko centrów kurortów.

Pełną listę hoteli, gdzie single nie dopłacają, można znaleźć w załączniku: itaka.pl/cms/att/promocja/komunikat_012_promocja_dzieci_za_pol_ceny_LATO2013.pdf

Podobnie jak w przypadku dzieciaków, promocja trwa do 3 stycznia.

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
LOT - Promocja Roku
Jeżeli kupować bilety, to właśnie teraz!
4 You Airlines
Dziś kupicie tanie bilety…
polskie serwisy zakupów grupowych
Przegląd Groupona cz.2

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www