Oasis Tours

Zmian w Oasis ciąg dalszy…

Sieć szumi od plotek, a odnoszę wrażenie, że  zarząd Oasis Tours nie do końca potrafi się do nich odnieść. Czy poprawi to zmiana na stanowisku… rzecznika prasowego?

W najnowszych “Wiadomościach Turystycznych” pojawił się materiał o głośnej sprawie przejęcia na wyłączność przez Sun Fun hoteli z sieci Caribbean w Tunezji. Dla przypomnienia – ich właściciel ogłosił się inwestorem Oasis Tours, co miało doprowadzić do rozszerzenia oferty o kolejne kierunki. A tu nie tylko nowych kierunków brak, brak oferty zimowej (podobnie jak w roku ubiegłym), ale brak również samych Caribbeanów…

Trochę kuriozalne, a jednak.

Nie ma co się dziwić, że w sieci pojawiły się plotki o problemach organizatora okraszone w dodatku informacjami o zaległościach w pensjach dla pracowników.

Sytuacja ciągle się zmienia, gdyż dzisiaj nowy prezes, Andrzej Dembiński poinformował o zmianie na stanowisku rzecznika prasowego, którym był… Grzegorz Karolewski – wieloletni dyrektor generalny firmy. Oasis ma zatem nowego rzecznika, więc z zaciekawieniem będę śledził postępy w pracy – być może pokusi się on (a dokładniej ona) o bardziej szczegółowe wyjaśnienia dotyczące bieżącej sytuacji w firmie.

/edit 21.11.2012

W dniu dzisiejszym ukazała się informacja, ze Grzegorz Karolewski definitywnie pożegnał się z firmą Oasis Tours, czego można było się spodziewać.

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
polskie serwisy zakupów grupowych
Groupon przeprasza za FiLiZ
Katalog Oasis Tours okładka
Nowy katalog Oasis Tours… hmmm
Caribbean World na wyłączność Sun Fun
2 komentarze
  • Odpowiedz

    Informacje wykorzystane w tym wpisie oparte są tylko i wyłącznie na wiedzy, która w tamtym czasie była ogólnodostępna w sieci.

  • Oglądająca
    Odpowiedz

    No tak… portal, który głównie ściemnia, a nie zagląda wgłąb dalszych spraw. Powodzenia w prowadzeniu dalszych, mało faktycznych wpisów. Iza

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www