Oasis Tours

Zmian w Oasis ciąg dalszy…

Sieć szumi od plotek, a odnoszę wrażenie, że  zarząd Oasis Tours nie do końca potrafi się do nich odnieść. Czy poprawi to zmiana na stanowisku… rzecznika prasowego?

W najnowszych „Wiadomościach Turystycznych” pojawił się materiał o głośnej sprawie przejęcia na wyłączność przez Sun Fun hoteli z sieci Caribbean w Tunezji. Dla przypomnienia – ich właściciel ogłosił się inwestorem Oasis Tours, co miało doprowadzić do rozszerzenia oferty o kolejne kierunki. A tu nie tylko nowych kierunków brak, brak oferty zimowej (podobnie jak w roku ubiegłym), ale brak również samych Caribbeanów…

Trochę kuriozalne, a jednak.

Nie ma co się dziwić, że w sieci pojawiły się plotki o problemach organizatora okraszone w dodatku informacjami o zaległościach w pensjach dla pracowników.

Sytuacja ciągle się zmienia, gdyż dzisiaj nowy prezes, Andrzej Dembiński poinformował o zmianie na stanowisku rzecznika prasowego, którym był… Grzegorz Karolewski – wieloletni dyrektor generalny firmy. Oasis ma zatem nowego rzecznika, więc z zaciekawieniem będę śledził postępy w pracy – być może pokusi się on (a dokładniej ona) o bardziej szczegółowe wyjaśnienia dotyczące bieżącej sytuacji w firmie.

/edit 21.11.2012

W dniu dzisiejszym ukazała się informacja, ze Grzegorz Karolewski definitywnie pożegnał się z firmą Oasis Tours, czego można było się spodziewać.

Podziel się wpisem
Tomasz Filak
www
Turystyką zajmuję zawodowo od 2008 roku. Biegać zacząłem w 2013 roku, a pierwszą imprezą w której wziąłem udział bym Półmaraton Warszawski w 2014 roku. Zdecydowaną większość wyjazdów odbywamy rodzinnie i jest to nieodłączny element naszego życia.
Podobne wpisy
Ekspansja Itaki
Netholiday Spot
Spoty Net Holiday
Blog turystyczny TUI
Nowa odsłona bloga TUI
2 komentarze
  • Odpowiedz

    Informacje wykorzystane w tym wpisie oparte są tylko i wyłącznie na wiedzy, która w tamtym czasie była ogólnodostępna w sieci.

  • Oglądająca
    Odpowiedz

    No tak… portal, który głównie ściemnia, a nie zagląda wgłąb dalszych spraw. Powodzenia w prowadzeniu dalszych, mało faktycznych wpisów. Iza

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www