Caribbean World na wyłączność Sun Fun

Znane hotele z sieci Caribbean World trafiają na wyłączność do oferty biura podróży Sun Fun. Informacja o tyle ciekawa, że do tej pory hotele na wyłączność miało biuro podróży Oasis Tours.

O ile się nie mylę, właściciele sieci hoteli Caribbean World byli również udziałowcami Oasisu, a dzięki współpracy biuro zapowiadało swego czasu rozszerzenie działalności o nowe destynacje. Skąd ta nagła zmiana frontu i co dzieje się biurze, które wysyła największą ilość turystów wśród polskich organizatorów do Tunezji?

Oferta Sun Fun na sezon 2013 jest już gotowa, a Caribbeany są już widoczne na stronie internetowej biura. W trzech z nich Sun Fun zorganizuje również polskie kluby dla dzieci, w tym w bardzo popularnym w roku ubiegłym hotelu Caribbean World Borj Cedria.

Ostatnio media ubiegła informacja o utworzeniu nowej spółki w ramach Oasisu, odpowiadającej za Oasis Fun Club, czyli polskie kluby dla dzieci.

Sam jestem ciekawy jak będzie wyglądała letni oferta Oasisu, biura, którego działalność bazuje na Tunezji, a poprzednich latach bazowała głównie na hotelach z sieci Caribbean.

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
Traffic Hotel Poznań
Traffic Hotel w Poznaniu
polskie serwisy zakupów grupowych
Groupon przeprasza za FiLiZ
Sky Club
Sky Club dba o reputację

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www