sky club

Net Holiday wysyła umowy

Do biur agencyjnych przychodzą umowy Net Holiday, nowego touroperatora na polskim rynku, na którego czele stoją… ludzie z upadłego Sky Club!

Niektórzy pracownicy upadłego Sky Club nie musieli długo czekać na nową pracę, a to dzięki byłemu dyrektorowi produktu, Jackowi Pankowi, który już na koniec czerwca wysłał mailowo list intencyjny z informacją o stworzeniu nowej firmy – NETTO HOLIDAY.

Panek zaznaczył w nim, że chce budować biuro mocno oparte o sieć agencyjną, mianując się przy tym “Pierwszym Internetowym Organizatorem”.

Jak widać trzeba było odczekać ponad trzy miesiące, by ponownie usłyszeć o NETTO.

Co ciekawe, w wysłanym liście intencyjnym, Prezes Zarządu Jacek Panek podał adres mailowy do kontaktu z nowym podmiotem, a jego domena internetowa to nettoholiday.com. Zarówno ona, jak i nettoholiday.pl została założona na firmę 20 kwietnia 2012 roku! Tym bardziej dziwne, że Zarząd Sky Club poinformował o odejściu Jacka Panka z zespołu pod koniec maja 2012 roku.

Domeny zostały odkupione, czy Jack Panek już w kwietniu wiedział, że otworzy nowe biuro?

Jak widać, sprawa w międzyczasie przybrała innego obrotu i organizator finalnie nazywa się NET HOLIDAY, a jego strona internetowa to netholiday.pl.

W Krajowym Rejestrze Sądowniczym możemy odnaleźć informacje, że spółka została wpisana do rejestru przedsiębiorców dopiero 6 sierpnia 2012 roku. Prezesem zarządu jest Jacek Chmieliński, natomiast członkami zarządu Jacek Panek oraz Aleksandra Panuś ( również znana z wieloletniej pracy w Sky Club).

Zobaczymy jak będzie rozwijać się nowe biuro i jakim zaufaniem obdarzą agenci kolejną inicjatywę Jacka Panka.

Sky Club w momencie bankructwa posiadał za granicami aż 9,5 tyś klientów, a samo biuro (ówczesna spółka Triady) powstała na bazie bankrutującego wcześniej Open Travel. Sky Club zresztą, mimo wielu miesięcy od zaprzestania działalności, oficjalnie dalej funkcjonuje. Sąd nie zarejestrował jeszcze wniosku o upadłość z powodu wielu błędów we wnioskach. To znowu przesunie termin wypłaty odszkodowań dla klientów Sky.

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
Sunshine Holiday
Sunshine Holiday kończy działalność
Odprawa na lotnisku
Odprawy bezbiletowe coraz powszechniejsze
Oasis Tours
Zmian w Oasis ciąg dalszy…
5 komentarzy
 • Krzysiek lit
  Odpowiedz

  Właśnie wróciliśmy z Żoną z rejsu po Nilu (25.01-01.02.2013) z biurem Net Holiday podróż była SUPER!!! Bezpieczna i ciekawa. Statek **** obsługa ciągle dogadzająca, przewodnik ( AHMED EL FISHAWY ) zawsze do dyspozycji. Opowiadał z pasją i dużą wiedzą o wszystkich zabytkach i terenie na którym właśnie się znajdowaliśmy. Wyżywienie pyszne, wszystko robione na statku. W czasie pobytu jedna dziewczyna miała urodziny, Ahmed załatwił tort i szew kuchni wraz z kelnerami w rytm tworzonej przez bębenki i tamburyno muzyki, wnieśli ze śpiewem i życzeniami urodzinowy prezent. Wylot mieliśmy ok. 23. Doba kończyła się o 12, a biuro zafundowało nam pokój w Hurghadzie hotelu **z All Inclusive i mogliśmy wykąpać się w morzu. POLECAM BIURO NET HOLIDAY

 • Cobi
  Odpowiedz

  O ile się orientuję to Sky Club nie jest jedynym upadłym biurem, w którym pracował niejaki Jacek P., prawda Agencie11?
  A argumentacja, że gdyby miał coś na sumieniu to nie rozkręcałby nowego biznesu to już mnie zwaliła z nóg. O święta naiwności, dopiero się urodziłeś czy też masz poziom percepcji rzeczywistości pięciolatka?

 • Agent11
  Odpowiedz

  Jacek Panek nie był prezesem SKY CLUB, prezesem od 2008 był Maciej Truskolaski, który był również w zarządzie Triady. A to że 30 tys. klientów zostało w Polsce to decyzja zarządu czyli Agnieszki Dral, Agnieszki Chmielewskiej oraz właściela Grzegorza Leszczyńskiego. Zapraszam zapoznać się z lekturą na temat domu Maklerskiego IDM S.A. jak w piątek sprzedawała spółka swoje akcje po 2.5 zł a teraz jes skupuje po 0.20 zł ….trzeba miec kozła ofiarnego oczywiście ale z tego co wiem to fakty i wszystkie przekrety i lewe umowy pierwszych włascicicieli wyjda na jaw…oj wyjdą … nawet to ze oszukali Inwestorów ktorym sprzedali firme a to było nieładne 🙂 to uciekajace szczury siedza cicho. Gdyby wspomniany Jacek P. miał cos na sumieniu nie sadze aby rozkrecał kolejny biznes …Swoja drogą każdego kto pracował w obu firmach Triadzie i Sky trzeba by napiętnowac bo byli pracownikami ..żałosne jakich mamy ograniczonych ludzi w tej branży

 • Odpowiedz

  Chyba cicha zmowa milczenia trwa – siatka agencyjna póki co bardzo imponująca…

  https://travelan.pl/2012/11/ilu-agentow-sprzedaje-oferte-net-holiday/

 • Isabelle
  Odpowiedz

  Wszyscy wiedzą,że to coś kiedyś padło-dziwię się tylko tym biurom,że zawierają z nimi umowy i świadomie przedstawiają oferty klientom. Takiemu biurowi już bym nie zaufała. Jakby te biura się zmówiły, nie mieliby szans na rynku i wtedy może by poszli po rozum do głowy, by rodaków nie oszukiwać. W życiu nie kupiłabym ich wycieczki, choć jak się patrzy, mają najniższe ceny.
  Widać na ich stronie ww,które sprzedają tego touroperatora-wstyd.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www