Na wakacje we wrześniu?

Ci, którzy nie zdążyli ze zorganizowaniem sobie urlopu w ścisłym sezonie wakacyjnym, mogą pomyśleć o wrześniowych wczasach. Zwłaszcza ci, którzy lecą na wakacje we dwójkę bądź z bardzo małymi dziećmi.

Zaletą tego typu wyjazdów jest przede wszystkim mniejszy tłok, spokojniejsza atmosfera oraz niższe ceny. Wrzesień to co prawda nie maj i początek września, kiedy oferty last minute są najtańsze, ale jednak można zapłacić dużo mniej niż w ścisłym sezonie.

Na chwile dzisiejszą można wyróżnić garść ciekawych ofert, które przedstawiają się następująco:


Cypr Północny
Club Alda ***
śniadania
Termin: 03.09 – 10.09.2012 z Warszawy
Cena: 899zł/osoba

Touroperator: Citron Travel

Rewelacyjna propozycja dla wszystkich chcących zwiedzić Cypr Północny. Co prawda hotel to spokojny i maleńki pensjonacik, jednak w takiej cenie ciężko znaleźć samo połączenie lotnicze w dwie strony, a tu mamy dodatkowo transfery z hotelu, opiekę rezydenta oraz ubezpieczenie w cenie. W terminach późniejszych cena za hotel Club Alda jest niewiele wyższa.


Bułgaria
Amfora ***
All Inclusive
Termin: 15.09 – 22.09.2012 z Warszawy
Cena: 1564zł/osoba

Touroperator: Wezyr Holidays

Co prawda po sezonie w Bułgarii, jednak baza wypadowa dla osób chcących korzystać z miasta i skorzystać z lokalnych atrakcji.


Teneryfa
Be Live Orotava ****
All Inclusive soft
Termin: 06.09 – 13.09.2012 z Warszawy
Cena: 2299zł

Touroperator: Itaka

Ciężko kupić wakacje na Wyspach Kanaryjskich w ich pełnym sezonie za taką kwotę. A mamy tu solidny hotel położony centralnie w mieście – Puerto de la Cruz na północy wyspy. W zasięgu ręki znany w Europie Loro Park – niesamowity ogród botaniczny. W hotelu brak basenu, jednak istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z kompleksu basenowego 150m od hotelu.


Majorka
Tamarix ***
śniadania i obiadokolacje
Termin: 07.09 – 14.09.2012 z Warszawy
Cena: 1997zł

Touroperator: TUI Poland

Bardzo atrakcyjnie wyglądająca oferta, zwłaszcza, że hotel ma dość dobre recenzje i znajduje się w miejscowości Cala D’Or, pełnej sklepów i knajpek. Trzeba pamiętać, że pierwsza część września to dalej sezon i moc atrakcji na Majorce.


Egipt
Stella Makadi Garden *****
All Inclusive
Termin: 14.09 – 21.09.2012 z Warszawy
Cena: 2134zł

Touroperator: Wezyr Holidays

Niezwykle gorący jeszcze okres w Egipcie i komu zależy na upałach, będzie mógł tutaj na nie liczyć. Czemu wziąłem pod uwagę ten hotel? Dlatego, że uważam, że ma jeden z aktualnie lepszych stosunków jakości do ceny. Hotel nowy, znajduje się w zatoce Makadi Bay, a z opcji All Inclusive można korzystać zarówno w części Garden, jak i siostrzanych hotelu Stella Makadi Resort. Tam również znajduje się plaża i pełna oferta barowa. Bardzo dobrze oceniany przez Polskich turystów, średnia ocena na opiniotwórczym Holidaycheck.pl wynosi 5,2…

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
Gdzie kupić tanie wakacje na lipiec?
Tunezja
Listopadowe okazje
Last Minute
Koniec ery tanich lastów?
3 komentarze
 • admin
  Odpowiedz

  A co ma piernik do wiatraka?
  Oferty lotnicze są zawsze ubezpieczone, i to na taką samą sumę w przypadku ofert standardowych, jak i lastów.

 • Odpowiedz

  Otóż to, sam rok temu wpakowałem się w takie kłopoty na szybko wykupując okazyjną ofertę. Niestety mieliśmy pewien mały wypadek, a tu nagle problemy z ubezpieczeniem.

 • Barundi
  Odpowiedz

  Tylko patrzcie na zakres ubezpieczenia w lastach – bo na tym też się oszczędza, żeby osiągnąć okazyjną cenę. Lepiej choćby np. przez sms choćby w generali wykupić niż potem żałować albo kombinować w razie co.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www