Autor / Blog

Nazywam się Tomek.

Moim stałym zajęciem jest praca w branży turystycznej, a zajmuje się tym już kilka lat – od 2008 roku.

Blog połączył dwie pasje – turystykę oraz zamiłowanie do Sieci. Hobbystycznie zajmuje się prowadzeniem stron internetowych oraz ich budową.

Od końca 2012 roku kolejną pasją stało się bieganie. Początkowo bardzo rekreacyjnie i nieregularnie, dziś to mój sposób na odreagowanie i dobre samopoczucie. Dzięki temu poznawanie nowych miejsc w Polsce zaczęło ściśle się zbiegać z kalendarzem imprez biegowych.

Podróżujemy w przeważającej większości wspólnie, rodzinnie.

O czym na blogu?

Proste – o tym co mnie interesuje. Generalnie są to wpisy dotyczące polskiej branży turystycznej oraz szeroko rozumianej turystyki. Do tego relacje z ciekawych eventów, a także moich własnych mniejszych i większych podróży. Do tego wszystkie biegowe tematy, łącznie z relacjami z imprez, w których uczestniczę.

Z góry zaznaczam, że nie jest to serwis informacyjny, a blog! Zamieszczane wpisy są tylko i wyłącznie moją, subiektywną oceną zdarzeń, faktów i miejsc. Ktoś może się z tym zgadzać, albo nie. Wszystkie wypowiedzi można zamieszczać w komentarzach pod wpisami. Te pojawiają się po akceptacji – muszą spełniać zasady opisane w polityce komentarzy.

Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, pomysły czy propozycje – pisz! Formularz kontaktowy znajduje się odpowiednim dziale – Kontakt.

Biegowe życiówki

DYSTANS Czas
UltraMaraton Karkonoski 2016 6:20:31
39. Maraton Warszawski 2017 3:18:55
Nocny Wrocław Półmaraton 2015 1:32:23
10 km – Bieg Trzeźwościowy Parzymiechy 2015 42:45