Oasis Tours

Karolewski w Qatar Airways

To póki co najgłośniejszy tegoroczny transfer  polskiej branży turystycznej. Grzegorz Karolewski, były dyrektor generalny Oasis Tours został dyrektorem handlowym w Qatar Airways – podał portal turystyka.rp.pl.

Grzegorz Karolewski od 2008 był związany z Oasis Tours. Jego odejście zapoczątkowało szereg zmian personalnych u znanego touroperatora. Prezesem firmy został Andrzej Dembiński, ściągnął on ostatnio do firmy m.in. Marka Amrosza. Dla tych, którzy zastanawiali się co z Grzegorzem Karolewskim, jest wiadomość. Trafił on do katarskich linii lotniczych, które od niedawna oferują loty z Warszawy.

Qatar udanie wstrzelił się w rynek. Początkowy rozkład został szybko zastąpiony nowym, gdyż zainteresowanie lotami przeszło oczekiwania właścicieli przewoźnika. Qatar będzie latał siedem razy w tygodniu na lotniska na linii Warszawa – Doha – Warszawa, oferując stamtąd szereg połączeń z całym światem. Teraz za sprzedaż, marketing i dochód w polskim oddziale Qatar Airways będzie odpowiadał Karolewski – podaje turystyka.rp.pl.

Wydaje się, że póki co to właśnie z Oasisem może być związana duża część ciekawych transferów w branży. Ostatnio głośno było o przejściu w roli koordynatora regionalnego do Grecos Holiday Radosława Mazurka, byłego dyrektora biura Oasis Tours w Katowicach.

Podziel się wpisem
Podobne wpisy
Wizz Air logo
Nowa wyszukiwarka lotów Wizz Air
polskie serwisy zakupów grupowych
Co tam słychać na Grouponie?
Wizz Air Raiffeisen Polbank
Nowa karta Wizz Air Raiffeisen Polbank – zyski i koszty
2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Imię
Twoja www